comScore

Cuma mesajları resimli yeni 2018! Cuma mesajları kısa resimsiz (11 Mayıs 2018)

11 Mayıs 2018, Cuma 10:58
Cuma mesajları resimli yeni 2018! Cuma mesajları kısa resimsiz (11 Mayıs 2018)

Cuma mesajları resimli yeni 2018 aramalarında tüm örnekleri sizlere hazırladık. Cuma mesajları resimsiz kısa ve cuma mesajları sözlerini sizler için bir araya getirdik. Cuma günü sevdiklerine mesaj atmak isteyenler için cuma mesajı haberimizi hazırladık.

Cuma mesajları yeni 2018 aramalarında sizlere en anlamlı kısa cuma mesajlarını derledik. Cuma günü sevdiklerine mesaj atmak isteyen vatandaşlar için en yeni resimli cuma mesajlarını sizler için hazırladık. Müslüman aleminin en mübarek günü sayılan cuma günü için resimli cuma mesajları burada. 
 

Cuma mesajları resimli yeni 2018 - Cuma mesajları kısa resimsiz (11 Mayıs 2018)


Müslüman aleminin mübarek günü sayılan cuma günü, cuma namazı saati öncesinde sevdiklerine mesaj atmak isteyenler için cuma namazı mesajlarını bir araya getirdik. İşte cuma mesajları örnekleri:

– Ey Allahım! YaptığImız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenleri gittikleri yoldan geri çevir. Evlerimize mutluluk ihsan eyle. Taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri sınavdan geçirme. Darda ve muhtaç koyma. Amin.


– Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Cuma günün mübarek olsun.

– Ruhu öldürmek bedeni öldürmekten daha büyük bir cinayettir. Hayırlı cumalar…

 

Whatsapp resimli cuma mesajları 2018 (Cuma mesajları Whatsapp)


-Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun.

– Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi… Cumanız hayırlı ve mübarek olsun…

– Allah'tan bir dua gibi, Peygamber'den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Cumanız Mübarek Olsun.


– Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı Cumalar dilerim.

– Cuma günleri, duanın kabul oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabul etsin inşallah.

-Ey Rabbim…Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah


-İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadigim zaman bu duami sana emanet ederim. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah

-Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi… Cumanız hayırlı ve mübarek olsun…


-Mübarek Cuma günü fazilet ve üstünlüğün ümmetteki kokusudur... Müminlerin eza, hasret ve keder dolu cumalarında, varlıkların özü, sevdaların en yücesi olan Sevgili Peygamberimiz Muhammed'imizi (s.a.v) maneviyatta cumalayanlardan olabilmemiz duasıyla... Cumamız mübarek olsun…

-Önce yollar uzanır Hakka yürümek için, dua eden biri var senin için. Sende dua et Allah için. Cumanız mübarek olsun.

-Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur'an-ı Kerim'i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar.

 

İstanbul Cuma namazı saati kaçta? Cuma Namazı saat kaçta kılınır? Adana, Antalya, Ankara, İzmir, Konya, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum cuma saatleri (11 Mayıs 2018)


İstanbul Cuma Namazı saati kaçta? aramalarında yanıtları haberimizde veriyoruz. Ankara Cuma Namazı, Konya Cuma Namazı saati, İzmir Cuma Namazı saatleri, Adana Cuma Namazı saati ve tüm illeri Diyanet İşleri'nin açıkladığı saatlere göre haberimizde bulabilirsiniz. 

Cuma Namazı saatleri için TIKLA!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"