comScore

Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE - Çukur 62. bölüm fragmanı İZLE

16 Nisan 2019, Salı 00:08
Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE - Çukur 62. bölüm fragmanı İZLE

Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 61. bölümü izleyenler Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 62. ölüm fragmanını merak etmeye başladı. Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 62. bölüm fragmanı izlemek için bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi 61. bölümünün Çukur dizisi 62. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Çukur son bölüm olan Çukur 61. bölümünü kaçıranlar için Çukur son bölüm olan Çukur 61. bölüm haberimizde. Sena'nın ölmeden önce kendisi için sürpriz bir doğum günü hazırladığını Deren'den öğrenen ve büyük bir yıkım yaşayan Yamaç gözyaşlarına hakim olamazken, Salih'in girdiği çatışma sahneleri heyecanı yükseltiyor. Çukur son bölüm olan Çukur 61. bölüm özetiyle birlikte Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 62. bölüm fragman özeti ve bilgileri haberimizde. 
 

Çukur 15 Nisan 2019 son bölüm özeti


Uluç'un, “Timsah ne seni dinler ne beni!” sözleriyle anlattığı Timsah'ın Çukur'a geldiği ve daha ilk dakikadan tehlikeli yüzünü gösterdiği tanıtımda Cumali'yle karşı karşıya geldiği görülüyor. Timsah, “Sevgili Yamaç seni arıyorum. Mesajımı aldığında beni mutlaka ara!” sözleriyle yeni bir fırtınanın habercisi olurken, Yamaç'ın sinirli halleri dikkat çekiyor. “Sevdiklerini koruyamamak nasılmış sen de öğreneceksin!” sözlerinin yankılandığı tanıtımda öfkeden gözü dönen Yamaç'ın, Yüzüklü'nün izini bulmaya çalıştığı anlar heyecanı yükseltiyor.

YAPIM
Ay Yapım
YAPIMCI
Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
YÖNETMEN
Sinan Öztürk, Özgür Sevimli
SENARYO
Gökhan Horzum
Çukur dizisi oyuncuları

Aras Bulut İynemli
Dilan Çiçek Deniz
Ercan Kesal
Perihan Savaş
Şenay Gürler
Ercan Kolçak
Rıza Kocaoğlu
Öner Erkan
Necip Memili
Erkan Avcı
Berkay Ateş
Kubilay Aka
Kadir Çernik
İrem Altuğ
Boncuk Yılmaz
Cem Uslu
Uğur Yıldıran
Aytaç Uşun
İlayda Alişan
Ece Yaşar
Mustafa Kırantepe


 

Çukur dizisi Show TV 62. bölüm fragmanı


Çukur son bölüm olan Çukur 62. bölüm fragmanını merak edenler internet ortamında Çukur yeni bölüm fragmanı izle, Çukur 62. bölüm fragmanı izle, Çukur yeni bölüm fragmanını nereden izleyebilirim? şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur yeni bölüm fragmanı Çukur 62. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"