comScore

Çukur son bölüm tek parça İZLE - Çukur 6 Mayıs 64. bölüm full tek parça İZLE (Çukur 2. sezon 6 Mayıs son bölüm full tek parça İZLE)

07 Mayıs 2019, Salı 00:14
Çukur son bölüm tek parça İZLE - Çukur 6 Mayıs 64. bölüm full tek parça İZLE (Çukur 2. sezon 6 Mayıs son bölüm full tek parça İZLE)

Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 64. bölümün yayınlanmasının ardından Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 64. bölümü izleyemeyenler için Çukur son bölüm olan Çukur 64. bölüm özetiyle birlikte Çukur dizisinin 2. sezonunda yayınlanan son bölümü full tek parça izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da sezon finaline doğru adım adım. Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 64. bölüm Show TV ekranlarında yayınlandı. Çukur son bölüm olan Çukur 64. bölümünü kaçıranlar için Çukur son bölüm olan Çukur 64. bölüm özetini haberimizde derledik. Öte yandan Çukur son bölüm olan Çukur 64. bölümünü full izlemek için gerekli olan bilgilere yine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Çukur dizisi 64. bölüm özeti 6 Mayıs 2019 Pazartesi Show TV


Aliço'yu da alıp mahalleye dönen Yamaç'ın ilk işi söz verdiği gibi minik Öykü'ye yardım etmek oldu. Mahallede Metin'i bulan Yamaç, tüm Çukur'un Öykü için kan vermek üzere hastaneye gitmesini istedi. Metin ve Çukur sakinleri hastaneye akın ederken minik Öykü'yü çok mutlu ettiler ve Çukur'da umut var dedirttiler. Akşın'ın ölümüyle sarsılan ve intikam ateşiyle yanan Celasun'un büyük bir kavgaya giriştiği ve Yamaç'a sert çıkışıyla izleyenleri şaşırttığı heyecan dolu tanıtımda Sultan, bir kez daha Meliha'nın karşısına çıkıyor. Azer Kurtuluş, Çukur'a gelirken, ortaya dökülen paralar dikkat çekiyor. Nejat'ın, Uluç'un hain olduğunu söylediği tanıtım izleyenleri şoke ederken, bunu duyan Cumali'nin neler yapacağı merakla bekleniyor. 


 

Çukur dizisi oyuncuları


Aras Bulut İynemli
Dilan Çiçek Deniz
Ercan Kesal
Perihan Savaş
Şenay Gürler
Ercan Kolçak
Rıza Kocaoğlu
Öner Erkan
Necip Memili
Erkan Avcı
Berkay Ateş
Kubilay Aka
Kadir Çernik
İrem Altuğ
Boncuk Yılmaz
Cem Uslu
Uğur Yıldıran
Aytaç Uşun
İlayda Alişan
Ece Yaşar
Mustafa Kırantepe


ÇUKUR DİZİSİ KÜNYE
YAPIM
Ay Yapım
YAPIMCI
Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
YÖNETMEN
Sinan Öztürk, Özgür Sevimli
SENARYO
Gökhan Horzum
 

Çukur dizisi 2. sezon 31. bölüm Show TV nasıl izlerim?


Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 64. bölüm, yani Çukur dizisi 2. sezon olan Çukur 31. bölüm Show TV'de ekranlara geldi. İzleyenleri ekranlara kitleyen Çukur son bölüm olan Çukur 64. bölümünü kaçıranlar hiç üzülmesin! Çukur son bölüm olan Çukur 64. bölümünü izlemek için internet ortamında Çukur son bölüm izle, Çukur 64. bölüm izle, Çukur son bölüm full tek parça izle, Çukur 6 Mayıs son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapılmaya başlandı. Çukur son bölüm olan Çukur 64. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)