comScore

Çukur son bölüm tek parça İZLE - Çukur 20 Mayıs 66. bölüm full tek parça İZLE (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

21 Mayıs 2019, Salı 00:12
Çukur son bölüm tek parça İZLE - Çukur 20 Mayıs 66. bölüm full tek parça İZLE (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

Show TV'de Çukur 66. bölümü ile 20 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Çukur yeni bölüm izle, Çukur son bölüm ve Çukur yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde. 

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 66. bölümü ile 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlandı. Çukur son bölümde neler yaşandı? Çukur yeni bölüm izlemek isteyenler ve Çukur yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Çukur dizisinin 66. bölümünde Yamaç'ın her yerde Aliço'yu aradığı tanıtımda Azer, “Karınla, yeğenin ölmüş. Söylesene Yamaç kaç para onların acısını kapatır!” sözleriyle Yamaç'ın bam teline basıyor.
 

Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 66. bölüm izle


Çukur'un yeni bölümü olan Çukur 66. bölümde Aliço'nun Yücel tarafından kaçırılması Yamaç'ın psikolojisini darmadağın etti. Her seferinde ölümle sonuçlanan siyah mektubu eline alan Yamaç, Aliço'yu bulmak için harekete geçti. Yücel ve Timsah, Yamaç'ın en sevdikleri arasındaki Aliço'yu öldürmek için hazırdır.

Bu sırada Hazer ve Yamaç, yeniden hesaplaşmak üzere karşı karşıya gelir. Kardeşinin ölümü için para veren Yamaç'ı çıldırtan Hazer, "Karınla yeğenin için kaç para acını bitir" cümlesiyle ortalığı karıştırır. Yamaç ve Hazer'in kavga ettiği sahneler Çukur dizisnin 66. bölümüne damga vurur. Sezon finali yapmaya hazırlanan Çukur'da Yamaç ve Aliço'yu heyecan dolu bir bölüm beklemektedir.
ÇUKUR 66. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Çukur dizisi oyuncuları


Aras Bulut İynemli
Yamaç Koçovalı
 
Dilan Çiçek Deniz
Sena Koçovalı
 
Ercan Kesal
İdris Koçovalı
 
Perihan Savaş
Sultan Koçovalı
 
Şenay Gürler
Meliha
 
Erkan Kolçak Köstendil
Vartolu
 
Rıza Kocaoğlu
Aliço
 
Öner Erkan
Selim Koçovalı
 
Necip Memili
Cumali Koçovalı
 
Erkan Avcı
Çeto
 
Berkay Ateş
Mahsun
 
Kubilay Aka
Celasun
 
Kadir Çermik
Emmi
 
İrem Altuğ
Ayşe
 
Boncuk Yılmaz
Saadet
 
Cem Uslu
Metin
 
Uğur Yıldıran
Kemal
 
Aytaç Uşun
Meke
 
İlayda Alişan
Akşın
 
Ece Yaşar
Karaca
 
Mustafa Kırantepe
Medet
 

Çukur 67. bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı


Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yeni bölümden ilk sahne dizinin son sahnesinden hemen sonra Show TV ekranlarında gösterildi. Çukur 67. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Çukurr yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 67. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Çukur dizisi 67. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)