comScore

Çukur son bölüm tek parça İZLE - Çukur 13 Mayıs 65. bölüm full tek parça İZLE (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

13 Mayıs 2019, Pazartesi 23:47
Çukur son bölüm tek parça İZLE - Çukur 13 Mayıs 65. bölüm full tek parça İZLE (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

Show TV'de Çukur 65. bölümü ile ekranlara geldi. Çukur yeni bölüm izle, Çukur son bölüm ve Çukur yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde. 

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 65. bölümü ile 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlandı. Çukur son bölümde neler yaşandı? Çukur yeni bölüm izlemek isteyenler ve Çukur yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Çukur dizisinde Cumali ve Yamaç'ın tartışarak gerilimi yükselttiği tanıtımda Yücel, Koçovalılara karşı Azer'le iş birliği yapmak istiyor.
 

Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 65. bölüm izle


Çukur'un yeni karekteri Azer, son bölümde İdris Koçovalı'dan kan parası istemiş ve Yamaç bu parayı sürpriz bir şekilde Aliço'da bulmuştu. Vartolu'yu kurtarmak için parayı Azer'e teslim eden Yamaç, hiç beklemediği bir karşılık aldı. Paraları yere döküp yakan Azer, Koçovalı ailesine savaş ilan etti.

Çukur'un yeni bölümü olan Çukur 65. bölümde Cumali ve Yamaç'ın sinirleri artık yaşananları kaldırmakta zorlanır. İki kardeşin kavgası tansiyonu arttırır. Koçovalılar'ı bitimeyi kafasına koyan Yücel, Azer'le güçlerini birleştirmeye karar verir. Azer ve Yamaç bir futbol maçında kozlarını paylaşır. Yamaç'ın “Sen bizim düşmanımız değilsin ama düşmanımız olmak istiyorsan birimizden biri kanar. Ama emin ol, o ben olmam!” sözleri Çukur'un yeni bölümünde ortalığı salladı.
ÇUKUR 65. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Çukur dizisi oyuncuları


Aras Bulut İynemli
Yamaç Koçovalı
 
Dilan Çiçek Deniz
Sena Koçovalı
 
Ercan Kesal
İdris Koçovalı
 
Perihan Savaş
Sultan Koçovalı
 
Şenay Gürler
Meliha
 
Erkan Kolçak Köstendil
Vartolu
 
Rıza Kocaoğlu
Aliço
 
Öner Erkan
Selim Koçovalı
 
Necip Memili
Cumali Koçovalı
 
Erkan Avcı
Çeto
 
Berkay Ateş
Mahsun
 
Kubilay Aka
Celasun
 
Kadir Çermik
Emmi
 
İrem Altuğ
Ayşe
 
Boncuk Yılmaz
Saadet
 
Cem Uslu
Metin
 
Uğur Yıldıran
Kemal
 
Aytaç Uşun
Meke
 
İlayda Alişan
Akşın
 
Ece Yaşar
Karaca
 
Mustafa Kırantepe
Medet
 

Çukur 66. bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı


Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yeni bölümden ilk sahne dizinin son sahnesinden hemen sonra Show TV ekranlarında gösterildi. Çukur 66. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Çukurr yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 66. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Çukur dizisi 66. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)