comScore

Çukur son bölüm tek parça full izle 25 Mart (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

26 Mart 2019, Salı 00:22
Çukur son bölüm tek parça full izle 25 Mart (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

Show TV'de Çukur 58. bölümü ile ekranlara geldi. Çukur yeni bölüm izle, Çukur son bölüm ve Çukur yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 58. bölümü ile yayınlandı. Çukur son bölümde neler yaşandı? Çukur yeni bölüm izlemek isteyenler ve Çukur yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Çukur dizisinde İdris Koçovalı'nın “Çukur'u İstanbul'da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur'dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur.
 

Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 58. bölüm izle


Çukur'un son bölümünde Mahsun, Çeto'nun kışkırtmasıyla kendisine oyun yapıldığına inanıyor. Sena ve Yaman'ın kendisine tezgah kurduğunu düşünen Mahsun, babası olarak tanıtılan kişiyi öldürmeye karar veriyor. Evi bulan Mahsun, kapıyı açan kişiyi bıçakladıktan sonra gerçek babasını öldürdüğünü acı bir tecrübeyle öğreniyor. Annesi ile karşılaşan Mahsun'un daha sonra Çeto'ya ölüm haberi geliyor.

Çukur'un yeni bölümü olan Çukur 58. bölümde İdris Koçovalı, Karakuruzular Çetesi'nin adamları tarafından arabayla kıstırılıyor. Nefes kesen takip sonrası kazanan İdris Koçovalı oluyor. Takip edildiğini fark eden İdris Koçovalı, tecrübesini konuşturarak izleyenleri şaşkına çeviriyor. Sağını ve solunu saran adamların ateş açtığı anda frene basan idris Baba, Karakuzuların birbirini öldürmesini sağlıyor. Son kalan çete üyesini affeden İdris Baba, arabasına binerek oradan uzaklaşıyor.
ÇUKUR 58. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Çukur dizisi oyuncuları


Aras Bulut İynemli
Yamaç Koçovalı
 
Dilan Çiçek Deniz
Sena Koçovalı
 
Ercan Kesal
İdris Koçovalı
 
Perihan Savaş
Sultan Koçovalı
 
Şenay Gürler
Meliha
 
Erkan Kolçak Köstendil
Vartolu
 
Rıza Kocaoğlu
Aliço
 
Öner Erkan
Selim Koçovalı
 
Necip Memili
Cumali Koçovalı
 
Erkan Avcı
Çeto
 
Berkay Ateş
Mahsun
 
Kubilay Aka
Celasun
 
Kadir Çermik
Emmi
 
İrem Altuğ
Ayşe
 
Boncuk Yılmaz
Saadet
 
Cem Uslu
Metin
 
Uğur Yıldıran
Kemal
 
Aytaç Uşun
Meke
 
İlayda Alişan
Akşın
 
Ece Yaşar
Karaca
 
Mustafa Kırantepe
Medet
 

Çukur 59. bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı


Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yeni bölümden ilk sahne dizinin son sahnesinden hemen sonra Show TV ekranlarında gösterildi. Çukur 59. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Çukurr yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 59. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Çukur dizisi 59. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)