comScore

Çukur son bölüm tek parça full izle 18 Şubat (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

04 Mart 2019, Pazartesi 23:24
Çukur son bölüm tek parça full izle 18 Şubat (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

Show TV'de Çukur 55. bölümü ile ekranlara geldi. Çukur yeni bölüm izle, Çukur son bölüm ve Çukur yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 55. bölümü ile yayınlandı. Çukur son bölümde neler yaşandı? Çukur yeni bölüm izlemek isteyenler ve Çukur yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Çukur dizisinde Medet'in, "Şehadet getireceksen tam sırası Çeto!" sözlerinin ardından yaşanan sahneler nefes kesti. Ardından Vartolu, Çeto'nun yaraladığı Medet için intikam planlarını hayata geçirdi.
 

Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 55. bölüm izle


Çukur'un geçen hafta yayınlanan bölümünde Çeto'nun psikolojik rahatsızlığı son buldu ve yeniden olayların arasına karıştı. Çukur'da aşevini tekrar açan Sultan, Karakuzular'ın liderlerinden Mahsun ile yüzleşti. Koçovalıların darp ettiği Uluç, bu olay sonrası kızı Damla ve Cumali Koçovalı'nın yakınlaşmasına neden oldu. Vartolu, Karakuzulara çalışan Veysel'in ailesini korkutmasını affetmedi. Karakuzuların planı bozulurken, Cumali Koçovali Çukur'da Veysel'i bıçaklayarak öldürdü.

Çukur'un 55. bölümünde ise Karakuzular Vartolu'yu öldürme planı yaparken tuzağa düştü. Çeto kendine silah doğrultan Medet'i yaralayarak kaçtı. Medet'in intikamını almak isteyen vartolu, Çeto ve Mahsun'un peşine düşerek yeni tuzaklar kurdu. Medet'in akıbeti nefesleri keserken, Mahsun'u ateşler içine bırakan Vartolu, Çeto ile yeniden hesaplaştı. Yamaç'ın kendisine verdiği belgeler nedeniyle Çeto ile arası açılan Mahsun ölüm ile burun buruna geldi.
ÇUKUR 55. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Çukur dizisi oyuncuları


Aras Bulut İynemli
Yamaç Koçovalı
 
Dilan Çiçek Deniz
Sena Koçovalı
 
Ercan Kesal
İdris Koçovalı
 
Perihan Savaş
Sultan Koçovalı
 
Şenay Gürler
Meliha
 
Erkan Kolçak Köstendil
Vartolu
 
Rıza Kocaoğlu
Aliço
 
Öner Erkan
Selim Koçovalı
 
Necip Memili
Cumali Koçovalı
 
Erkan Avcı
Çeto
 
Berkay Ateş
Mahsun
 
Kubilay Aka
Celasun
 
Kadir Çermik
Emmi
 
İrem Altuğ
Ayşe
 
Boncuk Yılmaz
Saadet
 
Cem Uslu
Metin
 
Uğur Yıldıran
Kemal
 
Aytaç Uşun
Meke
 
İlayda Alişan
Akşın
 
Ece Yaşar
Karaca
 
Mustafa Kırantepe
Medet
 

Çukur 56. bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı


Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yeni bölümden ilk sahne dizinin son sahnesinden hemen sonra Show TV ekranlarında gösterildi. Çukur 56. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Çukurr yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 56. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Çukur dizisi 56. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"