comScore

Çukur son bölüm tek parça full izle 18 Şubat (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

18 Şubat 2019, Pazartesi 23:38
Çukur son bölüm tek parça full izle 18 Şubat (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

Show TV'de Çukur 53. bölümü ile ekranlara geldi. Çukur yeni bölüm izle, Çukur son bölüm ve Çukur yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 53. bölümü ile yayınlandı. Çukur son bölümde neler yaşandı? Çukur yeni bölüm izlemek isteyenler ve Çukur yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Çukur dizisinde Yamaç karakterinin yükselişi devam ederken, Karakurular Çetesi ile savaş daha sıcak hale geliyor. 
 

Çukur son bölümde neler oldu?


Karakuzular Çetesi'nin liderlerinden Çeto, Çukur'un lideri İdris Koçavalı ile bir anlaşma yapmak istedi. Yamaç ve İdris'in ortak kararına göre Çeto'nun isteği kabul edildi ve Karakuzular Çetesi Çukur'a geri döndü. Anca bu karar aynı zamanda yeni bir savaşın başlangıcı oldu.


 

Çukur 53. bölümde neler yaşandı?


Koçovalılar ve Karakuzular, Çukur'da sıcak savaşa başladı. Aliço'nun büyük ısrarları sonucu Çukur'un babası İdris Koçavalı, mahallesine geri döndü ve büyük sevgi gösterileri ile karşılandı. Cumali ile Vartolu'nun ele geçirdiği Yücel'i bir koz olarak kullanan Yamaç, Karakuzuların elebaşları Çeto ve Mahsun'u çetenin asıl liderini söylemeye zorlayacak.
ÇUKUR 53. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Çukur 54. bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı


Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yeni bölümden ilk sahne dizinin son sahnesinden hemen sonra Show TV ekranlarında gösterildi. Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Çukur dizisi 54. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)