comScore

Çukur son bölüm tek parça full izle 11 Mart (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

12 Mart 2019, Salı 00:47
Çukur son bölüm tek parça full izle 11 Mart (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

Show TV'de Çukur 56. bölümü ile ekranlara geldi. Çukur yeni bölüm izle, Çukur son bölüm ve Çukur yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 56. bölümü ile yayınlandı. Çukur son bölümde neler yaşandı? Çukur yeni bölüm izlemek isteyenler ve Çukur yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Çukur dizisinde Selim ve Sena, Mahsun'un geçmişiyle ilgili daha fazla bilgiye ulaştı. Akşın ile Celasun'un düğününün ardından Çukur'da sürpriz bir düğün gerçekleşti.
 

Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 56. bölüm izle


Çukur'un son bölümünde Karakuzular Çetesi, Yamaç ve adamları ile yine türlü oyunlara girdi. Vurulan Medet hastanede gözlerini açarken, Vartolu büyük sevinç yaşadı. Yamaç'ın silah getirdiği tırların peşine düşen Mahsun, hiç beklemediği bir görüntü ile karşılaştı. Karakuzular Çetesi'nin organ mafyası olduğunu öğrenen Mahsun, Çeto ile Çukur'da herkesin gözü önünde kavga ederek yolları ayırdı. Yamaç ve adamları bu konuşmayı çekirdek eşliğinde dinledi.

Çukur'un yeni bölümü olan Çukur 56. bölümde Cumali, Yıldız ile evlenmek istese de anne ve babasının karşı çıkmasıyla şok olur. Anne ve babasının Damla'yı tavsiye etmesinin ardından Cumali ne yapacaktır? Cumali'nin düğününü basan Çeto ve arkadaşları silahlı saldırı düzenlerken, kimlerin bu katliamdan sağ kurtulduğu gelecek hafta belli olacak. Çukur dizisinde bu sahneden sonra ayrılıkların yaşanması bekleniyor. Öte yandan Akşın ile evli olan Celasun'un Karaca ile tehlikeli yakınlaşması izleyicileri şok ediyor.
ÇUKUR 56. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Çukur dizisi oyuncuları


Aras Bulut İynemli
Yamaç Koçovalı
 
Dilan Çiçek Deniz
Sena Koçovalı
 
Ercan Kesal
İdris Koçovalı
 
Perihan Savaş
Sultan Koçovalı
 
Şenay Gürler
Meliha
 
Erkan Kolçak Köstendil
Vartolu
 
Rıza Kocaoğlu
Aliço
 
Öner Erkan
Selim Koçovalı
 
Necip Memili
Cumali Koçovalı
 
Erkan Avcı
Çeto
 
Berkay Ateş
Mahsun
 
Kubilay Aka
Celasun
 
Kadir Çermik
Emmi
 
İrem Altuğ
Ayşe
 
Boncuk Yılmaz
Saadet
 
Cem Uslu
Metin
 
Uğur Yıldıran
Kemal
 
Aytaç Uşun
Meke
 
İlayda Alişan
Akşın
 
Ece Yaşar
Karaca
 
Mustafa Kırantepe
Medet
 

Çukur 57. bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı


Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yeni bölümden ilk sahne dizinin son sahnesinden hemen sonra Show TV ekranlarında gösterildi. Çukur 57. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Çukurr yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 57. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Çukur dizisi 57. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)