comScore

Çukur son bölüm tek parça full izle 1 Nisan (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

01 Nisan 2019, Pazartesi 22:25
Çukur son bölüm tek parça full izle 1 Nisan (Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE)

Show TV'de Çukur 59. bölümü ile ekranlara geldi. Çukur yeni bölüm izle, Çukur son bölüm ve Çukur yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 59. bölümü ile 1 Nisan 2019 Pazartesi günü yayınlandı. Çukur son bölümde neler yaşandı? Çukur yeni bölüm izlemek isteyenler ve Çukur yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Çukur dizisinde Veli Cevher'in, Çukur'a gelerek izleyicilere büyük bir sürpriz yaşattığı tanıtımda, bir yabancının mahalleye girdiğini gören Çukur çocukları hareketleniyor.
 

Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 59. bölüm izle


Çukur'un son bölümünde Karakuzular Çetesi ile Çukur mahallesi artık son çatışmaya girdi. İdris'in evini basan Çeto, hiç beklemediği bir karşılık aldı. Çukur'dan kaçmaya başlayan Çeto, kendisini Mahsun'un öldürmesiyle büyük hayal kırıklığı yaşadı. Mahsun ile birlikte kaçan Yamaç'ın eşi Sena, bölüm sonunda herkesi şaşırttı.

Çukur'un yeni bölümü olan Çukur 59. bölümde Sena ortadan kayboldu. Yamaç ve Çukur'un adamları Sena'yı bulmak için harekete geçti. Vartolu Saadettin, en yakın arkadaşı olarak tanıttığı Veli Cevher'den yardım istedi. Çukur'a gelen dizinin yeni karakteri Veli Cevher, mahalle tarafından hoş karşılanmadı. Yamaç, Veli Cevher'e şüpheyle bakarken Sena'nın bulunması için her yol denendi. Mahsun ile kaçan Sena'nın planı neydi? Sena, Yamaç'a ihanet mi etti? Bütün sırlar yeni bölümde ortaya çıktı.
ÇUKUR 59. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Çukur dizisi oyuncuları


Aras Bulut İynemli
Yamaç Koçovalı
 
Dilan Çiçek Deniz
Sena Koçovalı
 
Ercan Kesal
İdris Koçovalı
 
Perihan Savaş
Sultan Koçovalı
 
Şenay Gürler
Meliha
 
Erkan Kolçak Köstendil
Vartolu
 
Rıza Kocaoğlu
Aliço
 
Öner Erkan
Selim Koçovalı
 
Necip Memili
Cumali Koçovalı
 
Erkan Avcı
Çeto
 
Berkay Ateş
Mahsun
 
Kubilay Aka
Celasun
 
Kadir Çermik
Emmi
 
İrem Altuğ
Ayşe
 
Boncuk Yılmaz
Saadet
 
Cem Uslu
Metin
 
Uğur Yıldıran
Kemal
 
Aytaç Uşun
Meke
 
İlayda Alişan
Akşın
 
Ece Yaşar
Karaca
 
Mustafa Kırantepe
Medet
 

Çukur 60. bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı


Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yeni bölümden ilk sahne dizinin son sahnesinden hemen sonra Show TV ekranlarında gösterildi. Çukur 60. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Çukurr yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 60. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Çukur dizisi 60. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)