comScore

Çukur son bölüm izle - Çukur 11 Şubat 52. bölüm tek parça izle (Çukur son bölüm full tek parça İZLE)

11 Şubat 2019, Pazartesi 23:52
Çukur son bölüm izle - Çukur 11 Şubat 52. bölüm tek parça izle (Çukur son bölüm full tek parça İZLE)

Show TV'de Çukur dizisi 52. bölümüyle ekranlara geldi. Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 52. bölümü izlemek isteyenler için Çukur son bölüm özeti ve Çukur son bölümü tek parça izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Show TV'nin sevilen dizisi Çukur son bölümüyle yayınlandı. Çukur son bölüm olan Çukur dizisi 52. bölüm yayınlandı. Çukur son bölüm olan Çukur 52. bölümünde yine nefesler tutuldu. İkinci sezonunda da reyting listesinde üst sıralarda yer alan Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 52. bölümünü izleyemeyenler internet ortamında Çukur son bölüm izle, Çukur 52. bölüm izle, Çukur son bölüm full izle, Çukur son bölüm tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur son bölümünde yaşananlara hep birlikte göz atalım. 


Çukur 52. bölüm 11 Şubat 2019 Pazartesi (Çukur son bölümünde neler oldu?)


İdris'ten Karakuzuların Çukur'a döneceğini öğrenen Cumali'nin sinirlerine hakim olamadığı, Kemal'in ağabeyi Metin'e gözyaşları içinde hesap sorduğu tanıtımda Meliha'nın, İdris'e desteği dikkat çekiyor. Çeto'nun karşısına çıkan Yamaç'ın “Sen bizim kolumuzu kanadımızı kırdın ama biz iyileştik. Biz Çukur'dayız, Koçovalılar Çukur'da Çeto ve sen bizim daha ne kadar deli olduğumuzu görmedin!” sözleriyle meydan okuduğu anlar heyecanı yükseltiyor.

ÇUKUR OYUNCU KADROSU
Aras Bulut İynemli
Dilan Çiçek Deniz
Ercan Kesal
Perihan Savaş
Şenay Gürler
Erkan Kolçak Köstendil
Rıza Kocaoğlu
Öner Erkan
Necip Memili
Erkan Avcı
Berkay Ateş
Kubilay Aka
Kadir Çermik
İrem Altuğ
Boncuk Yılmaz
Cem Uslu
Uğur Yıldıran
Aytaç Uşun
İlayda Alişan
Ece Yaşar
Mustafa Kırantepe
 

Aras Bulut İynemli Kimdir, Kaç Yaşında?


1990 yılında İstanbul'da doğan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır. İlk olarak Arka Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karkaterini canlandırdığı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanındı. 2013-2014 yılları arasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandırdı. 2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaştı. 2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterini canlandırdı. Aras Bulut İynemli, “Çukur” dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir.


 

Çukur son bölüm 11 Şubat 2019 Pazartesi Show TV


Peki Çukur dizisi son bölümü nasıl izlenir? Çukur son bölüm olan Çukur 52. bölümünü kaçıranlar hiç üzülmeyin. Çukur son bölüm olan Çukur 52. bölümünü izlemek için internet ortamında Çukur son bölüm izle, Çukur son bölüm full izle, Çukur 52. bölüm full izle, Çukur son bölüm tek parça izle, Çukur 11 Şubat son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapılmaya başlandı. Çukur son bölüm olan Çukur 52. bölümü izlemek tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)