comScore

Çukur sezon finali tek parça izle - Çukur 27 Mayıs full İZLE (İdris Koçovalı öldü mü?)

27 Mayıs 2019, Pazartesi 23:27
Çukur sezon finali tek parça izle - Çukur 27 Mayıs full İZLE (İdris Koçovalı öldü mü?)

Show TV'de Çukur 67. bölümü olan sezon finali ile 27 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Çukur yeni bölüm izle, Çukur son bölüm ve Çukur sezon finali izle sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde. 

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 67. bölümü olan Çukur sezon finali ile 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlandı. Çukur son bölümde neler yaşandı? Çukur yeni bölüm izlemek isteyenler ve Çukur sezon finali izle sonucunu merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Çukur dizisinin 67. bölümü olan Çukur sezon finalinde Yamaç'ın Yücel ile hesaplaşma vakti gelirken, Koçovalıların, Azer ve adamlarına savaş açtığı heyecan dolu dakikalar gerilimi yükseltiyor.
 

Çukur son bölümde neler oldu? Çukur sezon finali izle


Çukur'un yeni bölümü olan Çukur 67. bölümde Çukur dizisi sezon finali yaptı. Çukur sezon finalinde Yamaç, düşmanı Yücel ile mücadelesinde yolun sonuna geliyor. Aynı zamanda Azer ve onun beraberindekiler .Çukur'u savaş alanına çeviriyor. Büyük çatışmaların yaşandığı Çukur sezon finali bölümünde Selim Koçovalı'nın hapisten çıkan oğlu Akın Koçovalı, yaşananlar karşısında öfkesini kontrol edemiyor.

Vartolu Salih ve Cumali Koçovalı çatışmalarla mücadele ederken, Yamaç Koçovalı ve İdris Koçovalı'yı zor dakikalar bekliyor. Azer ve Timsah ile ittifak kuran Yücel, Koçovalı ailesini bitirmek için büyük oyunlarını devreye sokar. Siyah zarflara bir yenisi daha eklenirken, Yücel'in asıl hedefi olan İdris Koçovalı kendisini tehlikede bulur. Çukur sezon finalinde neler oldu? Çuku sezon finalinde kimler oldu. Tüm merak edilenlerin cevanı Çukur sezon finali yeni bölüm linkinde.
ÇUKUR SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Çukur dizisi oyuncuları


Aras Bulut İynemli
Yamaç Koçovalı
 
Dilan Çiçek Deniz
Sena Koçovalı
 
Ercan Kesal
İdris Koçovalı
 
Perihan Savaş
Sultan Koçovalı
 
Şenay Gürler
Meliha
 
Erkan Kolçak Köstendil
Vartolu
 
Rıza Kocaoğlu
Aliço
 
Öner Erkan
Selim Koçovalı
 
Necip Memili
Cumali Koçovalı
 
Erkan Avcı
Çeto
 
Berkay Ateş
Mahsun
 
Kubilay Aka
Celasun
 
Kadir Çermik
Emmi
 
İrem Altuğ
Ayşe
 
Boncuk Yılmaz
Saadet
 
Cem Uslu
Metin
 
Uğur Yıldıran
Kemal
 
Aytaç Uşun
Meke
 
İlayda Alişan
Akşın
 
Ece Yaşar
Karaca
 
Mustafa Kırantepe
Medet
 

Çukur İdris Baba öldü mü? İdris Koçovalı ölecek mi?


Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı ancak Çukur'da İdris Baba öldü mü? İdris Koçovalı ölecek mi? soruları merakla araştırılmaya başlandı. Çukur yeni sezon fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur yeni sezon fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki aylarda yayınlanması bekleniyor. Çukur dizisinde İdris Koçovalı'nın akıbeti dizideki heyecanı yükseltiyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)