comScore

Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı izle (Çukur 47. bölüm fragmanı izle)

10 Aralık 2018, Pazartesi 23:56
Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı izle (Çukur 47. bölüm fragmanı izle)

Çukur yeni bölüm fragmanı. Çukur 47. bölüm fragmanı. Çukur son bölüm. Çukur Show TV fragman.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin son bölümü yayınlandı. Çukur son bölümünden sonra gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Çukur 47. bölüm internet ortamında izlemek isteyen izleyiciler internet ortamında Çukur 47. bölüm fragmanı aramaları da gerçekleştirdi. Çukur 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 47. bölüm fragmanı izle. Çukur yeni bölüm fragmanı izle. Çukur 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Çukur 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı


Çukur 46. bölüm bu akşam Show Tv ekranlarında yayınlandı. Çukur 46. bölüm büyük heyecan yaratırıken izleyiciler 46. bölüm sonrasında internet ortamında Çukur 47. bölüm fragmanı, Çukur 47. bölüm fragmanı izle., Çukur yeni bölüm fragmanı izle. Çukur 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? aramaları gerçekleştirdi. Çukur 47. bölüm fragmanı izlemek için aşşağıda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.


ÇUKUR 47. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 


Çukur dizisi 46. bölüm özeti


Çukur'un çocuklarının Karakuzular'ın elinde olması Yamaç ve Cumali'yi çılgına çevirecek. İkili, Metin ve Kemal'le birlikte çocuklar için harekete geçerken büyük bir sürprizle karşılaşacaklar. Saadet'e ve oğluna kavuşabilmek için Çeto'ya çalışan Vartolu'nun sırrını, Çukur'dan biri öğrenecek ve Vartolu'yla yüzleşecek. Bu kişinin kim olduğu merakla beklenirken Sultan, yeniden Sultan Ana olarak Sena, Ayşe, Akşın ve Karaca'ya kol kanat gerecek. Bu sırada Mahsun da Sena'ya yakın olabilmek için yeni oyunlar oynayacak. Yamaç, Sena'ya kendini “Fikret” olarak tanıtan bu komşudan şüphelenirken, Çeto ve Mahsun'la ilgili Ersoy'dan istihbarat alacak. Çeto için çalışanın kim olduğunu bulmadan rahat etmeyecek Cumali ise hedefine her geçen saniye daha da yaklaşacak.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)