comScore

Çukur Dizisi (Celasun) Kubilay Aka'dan hayranlarına mesaj! (Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında, Vatanım Sensin dizisi)

26 Mart 2018, Pazartesi 15:19

Kubilay Aka, Çukur Dizisi'nde Celasun karakterini canlandıran genç oyuncuya dair önemli açıklamalar! Genç kızların sevgilisi Kubilay Aka kimdir, neler, sever, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? sorusunun cevabına dair genç oyuncu samimi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Sinema sektörünün yeni parlayan ismi Kubilay Aka kimdir? Kubilay Aka hangi dizilerde oynadı? Kubilay Aka Çukur Dizisi'nden önce hangi dizilerde oynadı? Genç kızların sevgilisi Kubilay Aka verdiği bir röportajda hayranlarını yakından ilgilendiren açıklamalarda bulnudu.  Çukur dizisinde Celasun rolüyle seyirci karşısına çıkan ve milyonların sevgilisi olan Kubilay Aka, kendisine dair merak edilen soruları yanıtladı. 


Kubilay Aka (Çukur Celasun) röportajı 


ÖPMEK İSTEDi 'OLMAZ' DEDİM 

Hayatınızda biri var mı?
- Sevgilim işim diyeyim. (Gülüyor)
Pek ikna olmadım ben bu yanıta. Peki genç kızların ilgisi nasıl?
- Tanınmak güzel bir şey, keyif alıyorum. Fotoğraf çektirmek, benimle bir şeyler paylaşmak istiyorlar. Bunlar hoşuma gidiyor.

Tuhaf istekler oluyor mu?
- Bir kere birisi öpmek istedi, "olmaz" dedim. "Çukur"la birlikte erkek izleyiciler de ilgi göstermeye başladı. Ama onlar öpmek istemiyor tabii. 

İKİ HAYALİM VARDI: HALİT ERGENÇ VE CEM YILMAZ'LA OYNAMAK

Başlarken kendiniz için ne hayal etmiştiniz, sonradan neye evrildi o hayaller?

- İki hayalim vardı. Birincisi dizi olursa Halit Ergenç'le olsun, ikincisi de komedi olursa Cem Yılmaz'la olsun diye. İkisi de oldu. Hedeflediğim gibi devam ediyorum aslında.

Ve bu iki hayalin gerçekleşmesi de 1.5 senede oldu...

- Aynen öyle. Hayalime, hedefime ulaştığım zaman yeni bir amaç beliriyor kafamda...

Bir sonraki amaç ne?

- Celasun gibi bir rolü çok istiyordum, bir sonraki amacım oydu, o da oldu... "Çukur"un reji ekibindeki çoğu kişi daha önce "Karadayı"da çalışmış. Bergüzar abla (Korel) da bana çok övmüştü onları. İşi öğrenebileceğim bir yerde olmayı da çok istiyordum. "Çukur"da olmayı tercih ettim bu nedenle.


Çukur dizisi Celasun karakteri kimdir?


Çukur bir mahalleden çok daha fazlasıdır! Celasun hiç Çukur'un dışına çıkmamış düzene karşı, asi ve öfkeli ancak içerisinde merhamet dolu bir delikanlıdır. Çukur'u korumak için elinden geleni yapacak olsa da Koçovalılar ile mahalleli arasındaki farklılıklardan dolayı içten içe öfke duymaktadır. Koçovalılar'ın yaşamını içten içe merak eden Celasun, bu yapacağı işin çok tehlikeli olacağını bildiği halde gizlice evlerine girdi. Bunu gören Karaca, Celasun'un yanına gitti ve onu tehdit ederek kendisini öpmesini sağladı. Bu hareket Akşın'a aşık olan Celasun çok zor bir çıkmaza soktu!


 

Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında, oynadığı diziler


1995 yılında İstanbul'da doğan Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi mezunudur. “Vatanım Sensin” dizisinde iki sezon boyunca Ali Kemal karakterini canlandıran Aka, halen “Çukur” dizisinde Celasun karakterine hayat vermektedir.

Kubilay Aka'nın Oynadığı Diziler
Çukur / Celasun / 2017-
Vatanım Sensin / Ali Kemal / 2016-2017

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.