comScore

Çukur 64. bölüm fragmanı İZLE - Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE

30 Nisan 2019, Salı 01:00
Çukur 64. bölüm fragmanı İZLE - Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE

Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 63. bölüm yayınlandıktan sonra Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 64. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 64. bölüm fragmanına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Çukur dizisi 63. bölüm yayınlandı. Show TV'nin sevilen dizisi Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 63. bölüm yayınlandı. Çukur son bölümde yine büyük heyecan yaşandı. Peki Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 63. bölümde neler oldu? Nejat'ın yolladığı çiçek sonrası Cumali yola koyuluyor. Yolda aklına Akşın gelen Cumali, Nejat'ın kardeşini rehin alıp abisini aramasını istiyor. Telefonda kendisinin Azrail'i olduğunu söyleyen Cumali ilk kardeşine sıkıyor. Nejat'ın tüm sevdiklerini tek tek indiren Cumali kadınlara dokunmuyor. Çukur son bölüm olan Çukur 63. bölümün yayınlanmasının ardından Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 64. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Çukur son bölüm olan Çukur 64. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 
 

Çukur son bölüm özeti (Çukur 63. bölümünde neler oldu?)


Nejat'ın yolladığı çiçek sonrası Cumali yola koyuluyor. Yolda aklına Akşın gelen Cumali, Nejat'ın kardeşini rehin alıp abisini aramasını istiyor. Telefonda kendisinin Azrail'i olduğunu söyleyen Cumali ilk kardeşine sıkıyor. Nejat'ın tüm sevdiklerini tek tek indiren Cumali kadınlara dokunmuyor. Önce Nejat'ın akrabalarını öldüren Cumali daha sonra Nejat'ın kafasına silah dayıyor. Yamaç, Selim ve Karaca'nın, bırakılan siyah zarfı açmaya çekindiği, gözyaşlarına hakim olamayan Sultan'ın “Kim bu, kim! Niye bize bunu yapıyor; önce Sena sonra Akşın. Kabus gibi çöktü üzerimize!” diyerek isyan ettiği heyecan dolu tanıtımda çaresizce kahveye koşan Celasun'un korku dolu halleri izleyenleri derinden etkiliyor.


 

Çukur dizisi oyuncuları


Aras Bulut İynemli
Dilan Çiçek Deniz
Ercan Kesal
Perihan Savaş
Şenay Gürler
Ercan Kolçak
Rıza Kocaoğlu
Öner Erkan
Necip Memili
Erkan Avcı
Berkay Ateş
Kubilay Aka
Kadir Çernik
İrem Altuğ
Boncuk Yılmaz
Cem Uslu
Uğur Yıldıran
Aytaç Uşun
İlayda Alişan
Ece Yaşar
Mustafa Kırantepe


ÇUKUR DİZİSİ KÜNYE

YAPIM
Ay Yapım
YAPIMCI
Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
YÖNETMEN
Sinan Öztürk, Özgür Sevimli
SENARYO
Gökhan Horzum
 

Çukur dizisi 64. bölüm fragmanı Show TV


Çukur son bölüm olan Çukur 63. bölümü izleyenler Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 64. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 64. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)