comScore

Çukur 63. bölüm fragmanı İZLE - Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE

23 Nisan 2019, Salı 00:47
Çukur 63. bölüm fragmanı İZLE - Çukur yeni bölüm fragmanı İZLE

Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı olan Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 63. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Show TV'nin reyting rekorları kıran Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 62. bölümüyle yayınlandı. Yamaç'a ulaşmak isteyen Timsah'ın, Cumali'yi rehin aldığı heyecan dolu tanıtımda abisinin yardımına gelen Vartolu Salih, Cumali'ye borcunu ödemek istiyor. Yamaç'la birlikte gitmek isteyen Damla, “Ben Sena değilim!” sözleriyle Yamaç'ın sabrını taşırıyor. Çukur son bölüm olan Çukur 62. bölümünün yayınlanmasının ardından Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 63. bölüm fragmanını merak edenler için Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 63. bölüm fragmanına dair tüm detaylar haberimizde. 
 

Çukur 62. bölüm özeti 22 Nisan 2019 Pazartesi


Aliço'nun, “Eğitim yok ama iyi. Çalışmış ama hata yaptı!” diyerek bulduğu yüzüğü Yamaç'a verdiği tanıtımda Yamaç'ın aklındaki soru işaretleri çoğalıyor. Koçovalıların sevdiklerine sarıldığı görülürken, ateş altında kalan Damla'nın yaşadığı tehlike heyecanı yükseltiyor. Yücel'in Karakuzulara ihtiyacının olduğunu söylemesi dikkat çekerken, büyük bir korku ve telaşla kahveye gelen Karaca'nın uzattığı siyah zarf merak uyandırıyor. Yamaç'a ulaşmak isteyen Timsah'ın, Cumali'yi rehin aldığı heyecan dolu tanıtımda abisinin yardımına gelen Vartolu Salih, Cumali'ye borcunu ödemek istiyor. Yamaç'la birlikte gitmek isteyen Damla, “Ben Sena değilim!” sözleriyle Yamaç'ın sabrını taşırıyor. Cumali, Salih ve Medet'in bir kamyonun önüne bağlandığı korku dolu dakikalar gerilimi yükseltirken, üçlünün nasıl kurtulacağı merakla bekleniyor. 

Çukur dizisi oyuncuları


Aras Bulut İynemli
Dilan Çiçek Deniz
Ercan Kesal
Perihan Savaş
Şenay Gürler
Ercan Kolçak
Rıza Kocaoğlu
Öner Erkan
Necip Memili
Erkan Avcı
Berkay Ateş
Kubilay Aka
Kadir Çernik
İrem Altuğ
Boncuk Yılmaz
Cem Uslu
Uğur Yıldıran
Aytaç Uşun
İlayda Alişan
Ece Yaşar
Mustafa Kırantepe
 

Çukur dizisi Show 63. bölüm fragmanı


Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı olan Çukur 63. bölüm fragmanını izlemek isteyenler Çukur yeni bölüm fragmanı izle, Çukur 63. bölüm fragmanı izle, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur yeni bölüm fragmanı olan Çukur 63. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)