comScore

Çukur 46. bölüm izle - Çukur Show TV izle - Çukur son bölüm izle - Çukur yeni bölüm izle

10 Aralık 2018, Pazartesi 23:50
Çukur 46. bölüm izle - Çukur Show TV izle - Çukur son bölüm izle - Çukur yeni bölüm izle

Çukur 46. bölüm izle. Çukur son bölüm izle. Çukur yeni bölüm izle. Çukur Show Tv izle. Çukur reklamsız tek parça izle.

Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi Çukur'un son bölümü yayınlandı. Çukur 46. bölüm büyük heyecan yarattı. Her Pazartesi ekranlarda yayınlanan Çukur dizisinin 46. bölümü bu akşam Show Tv ekranlarında gösterime girdi. Çukur yeni bölüm izle. Çukur son bölüm izle. Çukur 46. bölüm tek parça izle. Çukur 46. bölüm reklamsız izle. Çukur son bölüm Show TV izle. Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin son bölümü yayınlandı. Çukur 46. bölümde neler yaşandı? Çukur 46. bölüm tek parça izle. Çukur yeni bölüm izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.


Çukur son bölüm izle - Çukur yeni bölüm izle - Çukur 46. bölüm izle


Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölümü yayınlandı. Show TV Çukur dizisi izlemek isteyen dizi izleyicileri internet ortamında Çukur dizisinin 46. bölümünü tek parça ve reklamsız olarak arıyor. Çukur 46. bölüm izlemek istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

 

Çukur dizisi 45. bölümde ne oldu?


Mahsun ve Çeto, Koçovalılar'a oyun oynarken hiç beklemedikleri bir anda kendileri av olacak ve büyük bir şok yaşadılar. Bu, her ikisinin de Koçovalılar'a karşı daha acımasız planlar yapmasına yol açtı. Daha doyamadan sevdiği kadın ile oğlu elinden alınan Vartolu, Karakuzular'ın isteğini yerine getirdi. Kimyagerin peşine düşen Yamaç ve Cumali, her adımlarında Vartolu'ya daha da yaklaştı. Vartolu'nun bu sırrının ne zaman açığa çıkacağı merakla beklendi. Selim, Emmi ve İdris'in takdirini toplayacak bir yardımda bulunurken, Ersoy'un Yamaç'a olan teklifi Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadelenin rengini değiştirdi.
 

Çukur Mahsun kimdir? Berkay Ateş kimdir?


Karakuzular çetesinin iki liderinden küçük olanı. İyi kavga eder ve iyi silah kullanır. O da bütün Karakuzular gibi sokakta büyümüş bir yetimdir. Çok küçük yaşlarda Çeto ile başlayan kader ortaklıkları bozulamaz bir kardeşliğe dönüşmüştür. 

1987 yılında İstanbul'da doğan Berkay Ateş, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. İlköğretimden lise dönemi sonuna kadar profesyonel futbol oynayan Ateş, oyunculuğa ekranda ‘Sessiz Fırtına', beyazperdede ise ‘Mavi Gözlü Dev' ile başladı. ‘Karadayı', ‘Analar ve Anneler', ‘İstanbul Sokakları' gibi dizilerde rol alan genç oyuncu, ‘Anne' dizisindeki performansı ile geniş kitlelere ulaştı. 2013 yılında iki arkadaşı ile Tiyatro D22'yi kuran Ateş, tiyatro oyunculuğu, yönetmenliği ve oyun yazarlığı alanında üretmeye devam ediyor. Emin Alper'in yönetmen koltuğunda oturduğu, yurt dışından övgü dolu yorumlar alan ‘Abluka' filmiyle 72'nci Venedik Film Festivali'nde ‘En İyi Erkek Oyuncu' ödülüne aday olan oyuncu, aynı filmle 2015 yılında 22'nci Altın Koza Film Festivali Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazandı. Ateş, ‘Çukur'da Karakuzular'ın liderlerinden Mahsun'a hayat veriyor. 
 
Çukur dizisiyle ilgili gelişmeleri FutbolArena Aktüel sayfasından takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)