comScore

Çukur 33. bölüm İZLE - Çukur sezon finali İZLE - (11 Haziran 2018 Pazartesi) Çukur 33. bölüm Puhu TV İZLE - Çukur 33. bölüm full tek parça İZLE

11 Haziran 2018, Pazartesi 23:51
Çukur 33. bölüm İZLE - Çukur sezon finali İZLE - (11 Haziran 2018 Pazartesi) Çukur 33. bölüm Puhu TV İZLE - Çukur 33. bölüm full tek parça İZLE

Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi  sezon finali yayınlandı. Çukur dizisi  sezon finali adeta nefesleri kesti. Çukur dizisi  son bölüm olan Çukur dizisi  sezon finalini izleyemeyenler için Çukur dizisi  son bölüm olan Çukur dizisi  sezon finali özetini ayrıntılı şekilde haberimizde derledik. Çukur dizisi  33. bölümü izleyemeyenler Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi sezon finalinde neler yaşandığını merak ediyor. Ayrıntılı bir şekilde Çukur dizisi  son bölüm olan Çukur dizisi  sezon final özetine ve Çukur dizisi  sezon finalini izlemek için gerekli olan bağlantıya haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi 33. bölüm yayınlandı. Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi sezon finali nefesleri kesti. Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi sezon finalini izleyemeyenler için Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi 33. bölüm ve Çukur dizisi sezon final özetinde neler oldu? diye merak edenler için Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi sezon finali özetini haberimizde derledik. Peki Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi sezon finalinde neler oldu? Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi sezon finalini izlemek ve aynı zamanda Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi sezon final özetine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Çukur Dizi Sezon Finali 33. Bölüm Özeti 


Çukur 32. bölümün sonunda İdris Baba, oğulları Vartolu Saadettin ile Selim'in ortak çalıştığını anlamış ve dizinin sonu böyle sona ermişti. Herkes büyük hesaplaşmanın başlayacağı sezon finali olan 33. bölümü merakla bekliyordu. Selim'in mahalledeki insanların evlerini kaybetmemesi için babası İdris Koçovalı'nın Çukur'dan gitmesi gerektiğini söyledi. Bunun üzerine dolandırıldıklarını anlayan ve tapularını kaybeden mahalleli, İdris Baba'dan yardım istemeye başladı. Bir çıkar yol olmadığını anlayan İdris Baba, mahallesi Çukur'dan gitmenin tek çare olduğunu söyleyerek hanımı ve ailesiyle beraber Çukur'dan ayrıldı. İdris Baba'nın Çukur'dan gidişiyle zafer kazanan Vartolu ve Selim büyük bir gururla mahalleye geldi. Selim, Vartolu'nun, mahalledeki ipotekli evleri kaldırdığını ve kimsenin borcunun olmadığını söyleyerek yeni baba olarak Vartolu'yu işaret etti.

İDRİS BABA'NIN MELİHA'SI YAŞIYOR

Çukur'da sezon finalinde ilk sır perdesi aralandı. Aliço, İdris Baba'nın yeni evine gelerek Meliha'nın yaşadığını söyledi. Sabah erken saatlerde hemen Aliço ile beraber Meliha'nın kaldığı yere giden İdris Baba, gerçekle yüzleşemez. Huzurevi'nde kalan Meliha ile karşı karşıya gelemeyen İdris Baba, Aliço'ya Meliha'nın her ihtiyacında haber vermesini söyledi. Geçmişiyle yüzleşemeden eve giden İdris Koçovalı, bir şokla karşılaşır. Saadet'in hamile olduğunu öğrenen Sultan Ana, Saadet kızını evden kovdu ve bu gerçeği İdris Baba'ya söyledi.

Evden kovulan Saadet, soluğu Vartolu'nun yanında aldı. Paşa'yı yakalayan ve tam silah dayamış halde olan Vartolu, Saadet'in gelmesiyle kararından vazgeçer. Saadet ile buluşan Vartolu, baba olacağını öğrenir ve tüm işleri bırakarak Saadet ile beraber köyüne döner. Çukur'dan çıkmadan önce kardeşi Selim ile vedalaşan Vartolu, Selim'e artık Çukur'un kendisine ait olduğunu söyledi ve hakkını helal et dedi. 

Sena'yı kliniğe kapatan Yamaç, karısını görmek için gitti. Sena ile hasret gidereceğini düşünen Yamaç, karısının sinirlenmesi ve tokat atmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Karısını iyi görmeyen Yamaç, doktorla görüşmeye odasına girdiğinde tehlikeyi anladı. Sena'yı kimin zehirlediğini anladığını Yamaç, soluğu doktorun yanında. Doktorla hesaplaştıktan sonra Sena'yı zehirleyen Emrah'ın yanına giden Yamaç kavga sonrası tam Emrah'a sıkacakken bir daha Sena'yı göremezsin tehditiyle karşılaştı. Emrah'ı öldürecekken bırakmak zorunda kalan Yamaç, kötü bir halde Sena'nın yattığı kliniğe gider fakat karısını bulamaz.

Zafer kazandıklarını sanan iki kardeş Emrah ve Nazım evde buluştu. Emrah'ın silahsız olduğunu kontrol eden Nazım, planını uyguladı. Kardeşinin portakal suyuna zehir atan Nazım, Emrah'ın suyu içmesini beklerken Nazım tarafından silahla öldürüldü. Kardeşi Nazım'ı öldüren Emrah portakal suyunu içtikten sonra hareketlendi fakat zehirlendiği için yere yığıldı ve son nefesini verdi.

Bu olaydan sonra dizi 3 ay ileri gitti ve Salih ile Saadet'in mutlu anlarında beklemedikleri olayla karşılaştılar. Saadet'i alan kişiler Medet'i öldürdü. Çıkan çatışmada vurulan Vartolu hem kardeşi gibi Medet'i kaydetti hem de Saadet'in kaçırılmasına bir şey yapamadı.Çukur'dan giden İdris Baba ve ailesinin evinde ise mutlu tablo yaşanırken Selim evde tek başına bileklerini kesti. Yaptıklarından pişman olan evde tek başına intihar etti. Herkes düğünde mutlu anlar yaşarken İdris Baba, Emmi ve Paşa baskın yedi. Ailesi için canını ortaya koyan İdris Baba, baskından kurtulmaya çalışırken artık çok geç oldu. Düğün evi aynı anda baskın yedi ve herkes ateş altında kaldı.  Yamaç ve Aliço her şeyden habersiz düğün evine gelirken herkesi ölü şekilde yerde bulur. Baskın yapan kişiler mahalleyi ele geçirirken dizisinin sonunda Vartolu ortaya çıktı ve Yamaç'a beni öldür dedi. Yamaç, Çukur'u tekrar almak için kardeşi Vartolu'ya elini uzattı ve sezon finali oldu. Gelecek sezon öncesi merak edilen konuların başında İdris Baba, Paşa ve Emmi'nin durumu; Çukur'u alan kişinin kim olduğu olacak


Çukur dizisi sezon finalini nasıl izlerim? (11 Haziran 2018 Pazartesi)


Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi sezon finalinin yayınlanmasının ardından Çukur dizisi sezon finalini izleyemeyenler internet ortamında Çukur dizisi son bölüm olan Çukur dizisi sezon finalini izlemek için çeşitli aramalar yapmaya başladı. Çukur dizisi son bölüm izle, Çukur dizisi sezon finali puhu tv izle, Çukur dizisi sezon finali youtube izle, Çukur dizisi sezon finali Show TV izle gibi arama yapanlar için Çukur dizisi sezon finalini izlemek için gerekli olan bağlantıya haberimizden ulaşabilirsiniz. ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI
Aras Bulut İynemli
Dilan Çiçek Deniz
Ercan Kesal
Perihan Savaş
Öner Erkan
Erkan Kolçak Köstendil
Rıza Kocaoğlu
Burak Sergen
Nebil Sayın
Kubilay Aka
Alperen Duymaz
Ahmet Tansu Taşanlar
Çetin Sarıkartal
Kadir Çermik
İrem Altuğ
Zeynep Kumral
İlayda Alişan
Ece Yaşar
Kustafa Kırantepe
Doğancan Sarıkaya

ÇUKUR SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!