comScore

Çukur 15 nisan son bölüm İZLE - Çukur son bölüm full tek parça İZLE (Çukur 15 Nisan 2019 61. bölüm full İZLE)

15 Nisan 2019, Pazartesi 23:43
Çukur 15 nisan son bölüm İZLE - Çukur son bölüm full tek parça İZLE (Çukur 15 Nisan 2019 61. bölüm full İZLE)

Çukur dizisi 61 bölüm yayınlandı. Çukur dizisi yeni bölüm olan Çukur dizisinin 61. bölümünde yine büyük bir heyecan yaşandı. Çukur son bölüm olan Çukur 61. bölümü full izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Show TV'nin sevilen dizisi Çukur dizisinin 61. bölümü yayınlandı. Reyting listesinde zirvede yer alan Çukur dizisinde son bölümde neler oldu? Çukur son bölüm olan Çukur 61. bölümü izleyemeyenler için Çukur son bölüm olan Çukur 61. bölüm özeti haberimizde. Ayrıca Çukur son bölüm olan Çukur 61. bölümü izlemek için gereken bilgilere yine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.
 

Çukur dizisi 61. bölüm özeti 15 Nisan 2019 Pazartesi


Sena'nın ölmeden önce kendisi için sürpriz bir doğum günü hazırladığını Deren'den öğrenen ve büyük bir yıkım yaşayan Yamaç gözyaşlarına hakim olamazken, Salih'in girdiği çatışma sahneleri heyecanı yükseltiyor. “İnsan sevdiği kişi için korkmazsa başka neden korkar ki?” sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda, Sena'yı kaybettiği Gül Pavyon'a geri dönen Yamaç'ın aynı acıyı hissettiği görülüyor. Su dolu akvaryuma giren Yamaç'ın çaresiz hali izleyenleri derinden etkilerken, akvaryumun kapaklarının kapanmaya başlamasıyla yaşanan korku dolu anlar gerilimi yükseltiyor ve akıllara “Yamaç'a ne olacak?” sorusunu getiriyor.

Uluç'un, “Timsah ne seni dinler ne beni!” sözleriyle anlattığı Timsah'ın Çukur'a geldiği ve daha ilk dakikadan tehlikeli yüzünü gösterdiği tanıtımda Cumali'yle karşı karşıya geldiği görülüyor. Timsah, “Sevgili Yamaç seni arıyorum. Mesajımı aldığında beni mutlaka ara!” sözleriyle yeni bir fırtınanın habercisi olurken, Yamaç'ın sinirli halleri dikkat çekiyor. “Sevdiklerini koruyamamak nasılmış sen de öğreneceksin!” sözlerinin yankılandığı tanıtımda öfkeden gözü dönen Yamaç'ın, Yüzüklü'nün izini bulmaya çalıştığı anlar heyecanı yükseltiyor.YAPIM
Ay Yapım
YAPIMCI
Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
YÖNETMEN
Sinan Öztürk, Özgür Sevimli
SENARYO
Gökhan Horzum

Çukur dizisi oyuncuları

Aras Bulut İynemli
Dilan Çiçek Deniz
Ercan Kesal
Perihan Savaş
Şenay Gürler
Ercan Kolçak
Rıza Kocaoğlu
Öner Erkan
Necip Memili
Erkan Avcı
Berkay Ateş
Kubilay Aka
Kadir Çernik
İrem Altuğ
Boncuk Yılmaz
Cem Uslu
Uğur Yıldıran
Aytaç Uşun
İlayda Alişan
Ece Yaşar
Mustafa Kırantepe
 

Çukur dizisi 15 Nisan 2019 Pazartesi 61. bölüm İZLE


Çukur dizisi son bölüm olan Çukur 61. bölümü kaçıranlar internet ortamında Çukur son bölüm izle, Çukur 15 nisan son bölüm izle, Çukur 61. bölüm izle, Çukur 15 nisan 61. bölüm full izle, Çukur son bölüm full tek parça izle, Çukur 15 nisan 61. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çukur son bölüm olan Çukur 61. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)