comScore

Crystal Palace Crystal Palace

Crystal Palace'ta skandal! Teknik adam futbolcularla...

02 Şubat 2018, Cuma 04:28
Crystal Palace'ta skandal! Teknik adam futbolcularla...

İngiltere Premier Lig takımlarından Crystal Palace'ta U18 takımı teknik direktörü Gary Issott'un futbolcularla birlikte duş almaya çalışması ve bir takım uygunsuz davranışlarda bulunduğu yönündeki iddialar gündeme bomba gibi düştü. 

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig takımlarından Crystal Palace'de büyük bir skandal patladı. U18 takımının teknik direktörü Gary Issott'un uygunsuz davranışları nedeniyle görevi askıya alındı. 

FUTBOLCULARLA BİRLİKTE DUŞ ALMA İDDİASI
İngiliz basınında Crystal Palace'da yaşanan gelişme gündeme bomba gibi düştü. Times'in haberine göre,  Crystal Palace yönetimi uygunsuz davranışlar ve futbolcularla birlikte duş almak istediği iddiaları nedeniyle U18 takımı teknik direktörü Gary Issott'un görevini askıya aldı. Kulüp tarafından soruşturma başlatıldı

Henüz bu gelişmeler iddia aşamasında olduğu için kulüp yönetimi tarafından durumunu araştırılması için soruşturma başlatıldı. Bu süre zarfında Gary Issott'un görevi askıya alındı ve teknik adamın kulüpte kalıp kalmayacağı ise soruşturmanın ardından belli olacak. 

KULÜPTEN AÇIKLAMA!

Crystal Palace yönetimi tarafından Times'a yapılan açıklamada, "Akademi üyeleri veya futbolcuların ailelerinden şu ana kadar herhangi bir şikayet gelmedi. Ancak iddialar çok ciddi. Gary Issott'un futbolcularla birlikte duş almak istemesi ve bir takım uygunsuz davranışları nedeniyle bu süre zarfında soruşturma yapılacak." ifadelerine yer verildi. 

İngiltere Premier Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"