comScore

Cristiano Ronaldo'dan tecavüz iddialarına yanıt: "Bu bir yalan!"

28 Eylül 2018, Cuma 23:42
Cristiano Ronaldo'dan tecavüz iddialarına yanıt:

Cristiano Ronaldo, Amerikalı kadın Kathryn Mayorga 'nın 2009'da kendisine tecavüz ettiği iddiaları üzerine bir açıklama yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler Cristiano Ronaldo hakkında şok iddia! Amerikalı kadın Kathryn Mayorga 2009 yılında Cristiano Ronaldo'nun kendisine tecavüz ettiğini söyledi. 

Bu gelişmenin ardından Cristiano Ronaldo bir açıklama yaptı. Portekizli futbolcu iddiaların tamamen yalan olduğunu söyledi ve kendi adını kullanarak Kathryn Mayorga 'nın ünlü olmak istediğini belirtti. 
Ronaldo yaptığı açıklamada, "Bu bir yalan. O kadın benim adımı kullanarak ünlü olmak istiyor. Bu gibi durumlar hep benim çalışmamın bir parçası. Ben ne kadar çalışıp yukarılara çıktıkça benim adımı kullanarak ünlü olmak isteyen insanlar oluyor." dedi. 

TECAVÜZ İDDİASI

Kathryn Mayorga'nun iddiasına göre Las Vegas'ta 2009 yılında yaşanan gece için kendisine 375 bin dolar verildi. Avukatları tarafından yeniden Ronaldo'ya dava açıldı ve Portekizli futbolcunun cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi. Söz konusuya iddiaya göre, Rain Club Night Clup'ta VIP bölümünde bu olay yaşandı. Ronaldo'nun aniden elini tuttuğunu ve 'Benimle gel' dediğini söyleyen Kathryn Mayorga, kendisine bir içki ısmarlamasının ardından Ronaldo ile tanıştığını söyledi. Sonrasında Ronaldo tarafından odasına davet edildiği iddia edilen Kathryn Mayorga tarafından anlatılan olay şu şekilde gelişti:

"Ronaldo çok güçlü ve Kathryn Mayorga'ya dokunmaya başladı. Kathryn Mayorga onu itti ve seks yapmak istemediğini söyledi. Kathryn Mayorga'nın üzerine atladı ve hayır demesine rağmen ona tecavüz etti." 

Öte yandan Cristiano Ronaldo cephesinde ise avukatlar bu iddianın gerçeği yansıtmadığını söyledi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!