comScore

Cristiano Ronaldo'dan İran taraftarlarına tepki: "Bırakın uyuyalım!"

25 Haziran 2018, Pazartesi 17:53
Cristiano Ronaldo'dan İran taraftarlarına tepki:

Dünya Kupası'nda oynanacak olan İran - Portekiz maçı öncesinde İranlı taraftarların geç saatlerde Portekiz milli takımının kaldığı otelin çevresinde yüksek sesli tezahüratlarına Cristiano Ronaldo çok sinirlendi. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünya Kupası'nda gruptaki son maçında İran ile karşılaşacak olan Portekiz'in Saransk şehrinde kaldığı otelin çevresi iki çitle birden çevrildi.

Pazar akşamı İran taraftarlarının, Portekiz milli takım oyuncularının konsantrasyonunu bozmak için otelin etrafında gece saatlerinde yüksek sesli tezahüratta yapmasından dolayı Portekiz teknik heyeti böyle bir önlem alınmasına karar verdi. 
CRİSTİANO RONALDO ÇOK SİNİRLENDİ

Öte yandan Portekiz'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo da Pazar akşamı geç saatlerde otelde uyuduğu sırada İran taraftarlarının yüksek tezahüratlarından rahatsız olunca, kaldığı odasındaki camın penceresinden taraftarlara sert bir şekilde sinirlendi. Portekizli yıldızın özellikle teknik heyet ve otel görevlilierine bu durumla ilgili rahatsızlığını dile getirmesinin ardından otelin çevresi çift çitle çevrildi. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.