comScore

Cristiano Ronaldo Real Madrid'den ayrılıyor

28 Haziran 2018, Perşembe 17:36
Cristiano Ronaldo Real Madrid'den ayrılıyor

Cristiano Ronaldo'nun menajerinin Real Madrid yönetimiyle yaptığı görüşme sonrasında anlaşmadığı ve Portekizli futbolcunun ayrılacğaı iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid'de yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı netleşmeyen Cristiano Ronaldo ile son dakika gelişmesi yaşandı. Portekiz basınına yansıyan haberlere göre yıldız futbolcunun menajeri Real Madrid yönetimiyle yaptığı görüşmenin sonrasında anlaşamadı. 

Portekiz basınında çıkan haberlere göre, Cristiano Ronaldo'nun menajeri ile Real Madrid Başkanı Perez ile yaptığı görüşmenin anlaşmadı. Portekizli futbolcunun Dünya Kupası'ndan sonra PSG ile masaya oturacağı iddia edildi. Öte yandan Real Madrid yönetiminin Ronaldo'nun serbest kalma maddesini 1 milyar euro'dan 120 milyon euro'ya düşürdüğü öne sürüldü. 
 

Cristiano Ronaldo Portekiz'de kaç gol attı?


Portekiz Milli Takım formasıyla Dünya Kupaları'nda 7. golünü atan Ronaldo, toplamda ise Milli Takımında 85. golünü kaydetti. 
Diğer efsane futbolcular arasında Batistuta 54, Romario 55, Pele 77, Lionel Messi 64, Ronaldo Nazário 62, Diego Maradona 34, Johan Cruyff 33 gol kaydetti. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)