comScore

Cristiano Ronaldo: "Quaresma'ya söz verdim"

21 Haziran 2018, Perşembe 11:24
Cristiano Ronaldo:

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Fas maçının ardından keçi sakalının hikayesini anlattı ve Quaresma ile arasında bunun bir şakalaşma olduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünya Kupası'nda grupta oynadığı ikinci maçında Fas'ı 1-0 mağlup eden Portekiz'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, karşılaşmanın ardından keçi sakalının hikayesini anlattı. 

"QUARESMA'YA SÖZ VERDİM"
Portekiz - Fas karşılaşmasında Cristiano Ronaldo'nun golünden çok Portekizli yıldızın keçi sakalı dikkat çekti. Ronaldo karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada, "İspanya maçından önce saunadaydık. Traş olmaya başladım ve keçi sakalı bıraktım. Quaresma ile aramızdaki bir şakaydı. Daha sonra da gol atarsam kupa bitene kadar sakalımı kesmeyeceğim konusunda Quaresma'ya söz verdim. Nitekim maçta da golümü attım." diye konuştu. 

Cristiano Ronaldo galibiyet ve attığı gol için mutlu olduğunu söylerken, "Mutluyum çünkü gol attım. Mutluyum, çünkü kazandık. Bundan sonra aynı dikkatle ve hırsla yolumuza devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)