comScore

Cristiano Ronaldo açtı ağzını yumdu gözünü! 'İhanete uğradım"

14 Kasım 2022, Pazartesi 02:14
Cristiano Ronaldo açtı ağzını yumdu gözünü! 'İhanete uğradım

Cristiano Ronaldo sessizliğini bozdu ve gündeme damga vuran açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu, Manchester United'da kendisini ayrılmaya zorladıklarını ve ihanete uğramış gibi hissettiğini söyledi." dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Cristiano Ronaldo sessizliğini bozdu. Son aylarda çok sık eleştirilen ve bir dönem Manchester United'da kısa süreliğine kadro dışı kalan yıldız futbolcu, The Sun gazetesinden Piers Morgan'a sessizliğini bozdu. 

İŞTE CRISTIANO RONALDO'NUN GÜNDEM YARATAN AÇIKLAMALARI
"İHANETE UĞRAMIŞ GİBİ HİSSETTİM"

Manchester United'da çok fazla üzerime geldiler. Beni sürekli ayrılmaya zorladılar. Kötü gidişattan beni sorumlu tuttular. Sadece teknik direktör değil, kulübün çevresindeki bazı kişiler bunu yaptı. İhanete uğramış gibi hissettim.

"TEN HAG'A SAYGI DUYMUYORUM"

Erik Ten Hag'a saygı duymuyorum. Çünkü o bana saygı göstermiyor. Bana saygı göstermeyen hiçbir insana ben saygı göstermem.

"GÖRMEK İSTEMEYEN KÖRLER VAR"

Ben kalbimin sesini dinlediğim için Manchester United'a geldim. Çünkü bu kulübü ve taraftarını seviyorum. Sir Alex Ferguson,' Manchester City'ye gidemezsin' dediğinde 'Tamam patron' dedim. Sir Alex Ferguson ile konuştuğumda, o da Manchester United'ın hak ettiği yerde olmadığını, doğru yolda olmadığını biliyor. Aslında birçok kişi, taraftar biliyor. Bir de bunu görmek istemeyen körler var. Sir Alex Ferguson gittiğinden beri Manchester United hiç gelişim göstermedi. Sıfır." 

"TEKNİK DİREKTÖR DEĞİLSEN NASIL MANCHESTER UNITED'A GELİP HOCA OLUYORSUN?"

Ralf Rangnick'in daha önce adını bile duymamıştım. Eğer teknik direktör değilseniz nasıl Manchester United'ın başına geçip hoca oluyorsunuz?"

"ARTIK DÜŞÜNCELERİMİ SÖYLEMEM GEREKİYORDU"

Futbolun en önemli faktörü taraftarlardır. Çünkü onlar için oynuyorsunuz. Taraftarlar her zaman benim yanımda. Ne zaman dışarı çıksam beni gördüklerinde futbol için yaptıklarımı takdir ediyorlar. Benim için taraftar her şeydir. Bu röportajı da bu yüzden verdim. Çünkü artık düşüncelerimi söylemem gerekiyordu ve doğru zaman gelmişti." 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!