comScore

Corentin Siamang Facebook hesabı (Corentin Siamang Instagram) Corentin Siamang kimdir?

10 Haziran 2019, Pazartesi 16:18
Corentin Siamang Facebook hesabı (Corentin Siamang Instagram) Corentin Siamang kimdir?

Corentin Siamang kimdir, Corentin Siamang kaç yaşında? Corentin Siamang Facebook, Corentin Siamang Instagram, Corentin Siamang Twitter, Corentin Siamang Youtube, Corentin Siamang Facebook hesabı gibi aramaların yanıtları haberimizde. 

Corentin Siamang kimdir? Corentin Siamang kaç yaşında? Corentin Siamang facebook, Corentin Siamang instagram, Corentin Siamang twitter, Corentin Siamang yotube kanalı, Corentin Siamang facebook hesabı ulaşım gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. İzlanda'da Milli Takım kafilemizde Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatan Corentin Siamang'ın hesabı bulundu. 
 

Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatan kişi Corentin Siamang (Corentin Siamang kimdir?)


EURO 2020 Elemeleri'nde İzlanda ile karşılaşacak olan Milli Takımımız'ın havaalanında yaşadığı skandalda Corentin Siamang ismi başrolde yer aldı. Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatan Corentin Siamang'ın facebook hesabı bulundu. Corentin Siamang'ın hesabına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Corentin Siamang Facebook Hesabı TIKLAYIN!


İZLANDA KAPTANI GUNNARSSON: "KANUN, KANUNDUR"

İzlanda Milli Takım Kaptanı Aron Gunnarson da TRT Spor'a yaptığı açıklamada, "Biz geçmişte Konya'ya gitmiştik. Oradaki havaalanında benzer sorunlar yaşadık. Türk futbolcuların ne yaşadığını ben çok iyi biliyorum. Kanun kanundur, kural kuraldır. Onlar için uzun bir yolculuk oldu ama yarına kadar hazır olurlar. Bu yorucu bir şey ama kurallar böyle. Biz de gittiğimizde bilgilendirilmemiş bir havaalanı olduğu için bekletilmiştik. Bunlar olabiliyor" dedi.

FACEBOOK HESABINDAN YAPTIĞI AÇIKLAMA

Arkadaşlar İzlanda'da başıma çılgın bir şey geldi. Belçika'ya olan uçağımı beklerken, Türkiye Milli takım kafilesinin havaalanına geleceğini duydum. Çantamdaki bulaşık fırçasıyla gazeteci taklidi yapmak aklıma geldi. Güvenlik beni fark etmedi. Gazeteciler ise ne yazık ki beni kaptanlarına tuvalet fırçasıyla soru sorduğumu düşündü. Skandal bir anda Türk medyasında patlak verdi.  Türk milli takımının 3 saat beklemesinin benimle ilgisi yok. Tuttuğum tuvalet fırçası değil ayrıca. Temiz bir bulaşık fırçası ve bu bir mizahtır. Amacım hakaret etmek değildi ve öyle bir şey yapmadım. Hatta o anda Fransa karşısındaki galibiyetten sonra ne düşünüyorsunuz diye sordum. 

KENDİMİ BİR ANDA TÜRK BASININDA BULDUM

Kendimi bir anda ilk önce CNN Türk'te ve ülkenin ana basın kaynaklarında gördüm. Türkiye Dışişleri Bakanı da çıktı ve bir sürü neftet dolu, tehdit içerikli mesajlar gördüm. 

Corentin Siamang daha sonrasında bu paylaşımı sildi. 


Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.