comScore

Çocuklar Duymasın'da kim öldü? Çocuklar Duymasın'da ölen kim? Beton Orçun'a ne oldu? Alp Eren Khamis mi öldü? Alp Eren Khamis Çocuklar Duymasın son dakika

20 Haziran 2018, Çarşamba 12:04
Çocuklar Duymasın'da kim öldü? Çocuklar Duymasın'da ölen kim? Beton Orçun'a ne oldu? Alp Eren Khamis mi öldü? Alp Eren Khamis Çocuklar Duymasın son dakika

Çocuklar Duymasın dizisinde son dakika! Çocuklar Duymasın'da ölüm haberi! Çocuklar Duymasın dizisinde kim öldü? Çocuklar Duymasın dizisinde ölen kim? Çocuklar Duymasın dizi setinde yaşanan ölüm haberi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Gelişmeler haberimizin devamında. 

Çocuklar Duymasın dizisinde kim öldü? Çocuklar Duymasın'da ölen kim? Çocuklar Duymasın dizi setinde son dakika üzücü haber açıklandı. Çocuklar Duymasın dizisinde kim öldü diye merak edenler için son dakika Çocuklar Duymasın dizisi oyuncularından Pınar Altuğ Atacan sosyal medya hesabından herkesi yasa boğan haberi verdi. Bu gelişmenin ardından Çocuklar Duymasın dizisinde ölen kim? diye arama yapanlar için Çocuklar Duymasın dizisine dair son dakika gelişmeleri haberimizde derledik. 

Çocuklar Duymasın dizisinde ölen kim? diye arama yapanlar için son dakika haberi açıklandı. Çocuklar Duymasın dizisinde Beton Orçun karakterini canlandıran Alperen Khamis mi öldü? diye merak edenler internet ortamında Beton Orçun öldü mü? Çocuklar Duymasın dizisinde Alperen Khamis'e ne oldu diye araştırma yapmaya başladı. Ancak yaşanan gelişme çok farklı. Çocuklar Duymasın dizisinin genç oyuncularından Alperen Khamis'in anneannesinin vefat etmesinin ardından onunla birlikte rol alan set arkadaşları yaşadıkları acıyı sosyal medya hesaplarından paylaştı.
Çocuklar Duymasın dizisi oyuncularından Pınar Altuğ Atacan, sosyal medya hesabından üzücü haberi paylaştı. Pınar Altuğ Atacan yaptığı açıklamada, "Ne yazık ki Alperen'imizin (Beton Orçun= anneannesi Zennure Aksu'yu elim bir trafik kazası sonucunda kaybettik. 20 Haziran Çarşamba öğle namazını müteakip merhumeyi Bursa Yıldırım Zümrütevler Camii'nden sonsuzluğa uğurlayacağız. Çok üzgünüz. 
 

Alp Eren Khamis kimdir?


Alp Eren Khamis, 14 Temmuz 2003 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Çok küçük yaşlardan itibaren sinema ve dizi filmlerinde oyunculuk yaptı. Özellikle Çocuklar Duymasın dizisinde değişik sezonlarda birkaç kere ve uzun zaman rol aldı.

Alp Eren, Çocuklar Duymasın dizisinde Khamis Orçun rolündedir. Orçun, Gönül'ün ilk evliliğinden olma oğludur. Orçun bir gamerdır, dünya çapında bir LOL oyuncusudur. Ancak bu sene TEOG sınavı olduğu için annesiyle büyük bir çatışma yaşar. Gönül, Orçun'un test çözmesini isterken, Orçun internetten oyun oynamaktadır. Aynı zamanda Orçun TEOG yılında okuldan bir arkadaşına aşık olur.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

Günce (Sinema Filmi, 2013)
Çocuklar Duymasın (6 Sezon, Orçun, 2002, 2010-2013, 2017)
Çocukluk Günleri (TV Dizisi, 2009)
Muro - Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine (Rus Çocuk, Sinema Filmi, 2008)
Hatırla Sevgili (TV Dizisi, Mehmet Sinan Karayel, 2006)
En Son Babalar Duyar (Orçun, TV Dizisi, 2006)

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)