comScore

Çocuklar Duymasın Kanal 3. Bölüm transfer duyum sahnesi (İZLE)

10 Ağustos 2017, Perşembe 23:07
Çocuklar Duymasın Kanal 3. Bölüm transfer duyum sahnesi (İZLE)

Kanal D'de yeniden ekranlara gelen Çocuklar Duymasın dizisinin 3. bölümünde Hüseyin, Şükrü ve Yakup'un transfer duyum sahnesi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. 

FutbolArena - Türkiye'nin en sevilen dizilerinden Çocuklar Duymasın bu sezon yeniden Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluştu. 3. bölümüyle ekranlara gelen Çocuklar Duymasın ilk 2 bölümüyle ratinglerde zirvede yer alırken, dizinin 3. bölümüne transfer gündemiyle ilgili sahne damga vurdu. 
 

Çocuklar Duymasın Kanal D reyting sonuçları


6 Ağustos 2017 Pazar günü reyting sonuçları belli oldu. Totalde ve AB'de  KANAL D'de yayınlanan Çocuklar Duymasın 14.96 reytingle zirvedeydi. Totalde 13.63 reyting ile FOX TV'de yayınlanan İlk Buluşma ise ikinci sırada yer aldı. 

Çocuklar Duymasın Kanal D bölümlerinde Furkan Kızılay (Havuç) var mı?


Çocuklar Duymasın dizisi Kanal D'de yeniden ekranlara gelirken, dizide bu sene bazı yeni oyuncular göze çarpıyor. Usta oyuncu ve şarkıcı Suzan Kardeş de diziye dahil olurken, Furkan Kızılay'ın kadroda olup olmayacağının ilerleyen haftalarda netlik kazanacağı belirtildi. 

İşte Çocuklar Duymasın yeni sezon oyuncuları:
Tamer Karadağlı: Taş Fırın Haluk
Pınar Altuğ: Meltem
Zeyno Günenç: Dominant Gönül
Volkan Severcan: Zero Tuna
Öykü Güven: Merve
Al Eren Khamis: Orçun
Melek Şahin: Emine
Ferdi Akarnur: Müsteşar Kemal
Süleyman Yağcı: Fıs Fıs İsmail
Alparslan Özmol: Hüseyin
Şükrü Koruyucu: Şükrü

Çocuklar Duymasın Kanal D futbol sahnesi (İZLE) 


Kanal D'de ekranlara gelen Çocuklar Duymasın dizisinin 3. bölümünün sevilen karakterleri Hüseyin, Şükrü ve Yakup'un kahvesindeki sahnede Yakup, transfer dönemine dair duyum paylaştıktan sonra şu diyaloglar yaşandı:

"DUYUMA GELİN BEYLER"

Yakup, Hüseyin ve Şükrü ile birlikte kahvede transfer duyumu paylaştı ve "Duyuma gelin beyler: Adam yüzdeleri vermiş.  Ben Arfa %55.7 Fenerbahçe Feghouli %76.3 Galatasaray Gignac: %63.4 Beşiktaş Burak Yılmaz %81.2 Trabzonspor." diye konuşunca Şükrü'den "Kırmızı Bantlı son dakika" cevabı geldi. Bunun üzerine Hüseyin ise Roma'ya transfer olan Cengiz Ünder'i hatırlatarak, "Bu sene İtalya Ligi'nin müptelası olacağız. Yıllar önce gördüğüm Cengiz Ünder, Roma'ya gitti." diye konuştu. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)