comScore

Çocuk 7. bölüm fragmanı izle - Çocuk yeni bölüm fragmanı İZLE

21 Ekim 2019, Pazartesi 23:44
Çocuk 7. bölüm fragmanı izle - Çocuk yeni bölüm fragmanı İZLE

Çocuk dizisinin son bölümü olan Çocuk 6. bölüm yayınlandı. Çocuk yeni bölüm fragmanı olan Çocuk 7. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Çocuk yeni bölüm fragmanı olan Çocuk 7. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Star TV'de Çocuk dizisi 21 Ekim 2019 Pazartesi günü 6. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Çocuk dizisi son bölümden sonra Çocuk 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ali Kemal eşine olan ilgisini arttırırken Hasan'ın Efe'yle ilgili öğrendiği gerçek bütün taşları yerinden oynatacaktır. Çocuk yeni bölüm fragmanı olan Çocuk 7. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Çocuk dizisi konusu


“Çocuk” Dört kadının annelikleriyle sınandığı yolda, çocuklarının da anneleriyle sınanacağı bir hikayedir…  Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça'nın bebeğine annelik yapmaya söz verir. Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye'nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır. 


 

Ali Kemal kimdir? (Serhat Teoman)


Çocuk dizisi oyuncularından Serhat Teoman diziyi ve karakteri Ali Kemal'i anlattı.
"Babasının yıllar önce evi terk etmesiyle annesi tarafından genç yaşta şirketin başına geçirilmiş zeki, dürüst ve çalışkan bir karakter. Ailesi için her türlü yükü taşımaya hazır, iyi bir baba. Projenin genel hikayesi hoşuma gitti. Ekiple senaryo ve karakterim üzerine toplantılar yaptık. Hikayenin toplumsal bir yaraya da parmak basıyor oluşu ilgimi çekti diyebilirim. Rol arkadaşlarımdan Nazan Kesal ile daha öncede beraber oynama fırsatımız olmuştu. İlk kez birlikte rol alacağım rol arkadaşlarım da var. Başladığımızdan bu yana ekip içinde güzel bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum. Umarım seyirciye de aynı enerji geçer ekrandan"
 

Çocuk dizisi 7. bölüm fragmanı Star TV


Çocuk dizisi son bölüm olan Çocuk 6. bölümün yayınlanmasının ardından Çocuk yeni bölüm fragmanı olan Çocuk 7. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Çocuk yeni bölüm fragmanı izle, Çocuk 7. bölüm fragmanı izle, Çocuk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çocuk 7. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Çocuk yeni bölüm fragmanı olan Çocuk 7. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>     

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"