comScore

Çocuk 6. bölüm full tek parça izle Star TV (Çocuk yeni bölüm İZLE)

21 Ekim 2019, Pazartesi 23:43
Çocuk 6. bölüm full tek parça izle Star TV (Çocuk yeni bölüm İZLE)

Star TV'de Çocuk dizisi 6. bölümü ile 21 Ekim 2019 Pazartesi akşamı yayınlandı. Çocuk son bölüm izle, Çocuk yeni bölüm izle, Çocuk 6. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

Star TV'nin sevilen dizisi Çocuk 6. bölümü ekranlara geldi. Star TV ekranında Çocuk dizisinin yeni bölümü 21 Ekim 2019 Pazartesi akşamı yayınlandı. Çocuk dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Çocuk yeni bölüm izle, Çocuk son bölüm izle, Çocuk Star TV izle gibi araştırmalar yapmaya başladı. Çocuk dizisinin yeni bölümünde adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye'nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.
 

Çocuk son bölümde neler oldu? (Çocuk yeni bölüm)


Asiye'nin yıllardır bastırdığı Hasan'ın hakkı olan annelik duyguları artık önüne geçilemez bir hal alır. Asiye'nin Hasan'ın etrafında oluşu ve özverisi, Ali Kemal'i işkillendirirken Emine'den gelen haberle bir anda allak bullak olur. Şule, Akça'yı Hasan'ın elinden kurtarmış çiftlik evine saklamıştır. Emine, Akça'nın Efe'yi alıp gitmesine engel olurken açılan yağlı kapıyı da kapatmamıştır. Asiye ve Şule birbirlerine olan öfkeleriyle gözlerini karartıp Ali Kemal'e her şeyi anlatmaya karar verirler… Gördükleri resim ikisini de allak bullak ederken Şule sadece Efe'yi değil onunla birlikte Ali Kemal'i de Akça'ya kaptıracağını anlar… Kocası için Efe'ye anne olacaktır… Şule, Ali Kemal, Efe yeniden köşktedir. Ancak her şey yoluna girmişken, Efe'nin duyduklarıyla sarsılıp Akça'ya kaçması yine dengeleri alt üst eder. Asiye, Hasan'dan yardım isteyerek Akça'nın peşine düşer. Ali Kemal olan bitenden habersiz Akça'ya olan hislerinin yanlış olduğunu düşünerek ailesine, eşine olan ilgisini arttırırken Hasan'ın Efe'yle ilgili öğrendiği gerçek bütün taşları yerinden oynatacaktır.

ÇOCUK 6. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Çocuk dizisi oyuncuları ve künye


Nazan Kesal
Asiye Karasu

İsmail Hacıoğlu
Hasan Çetin

Serhat Teoman
Ali Kemal Karasu

Merve Çağıran
Akça Yılmaz

Ceyda Ateş Toplusoy
Şule Karasu

Kenan Acar
Murat Karasu

Nimet İyigün
Emine Yılmaz

Okday Korunan
Osman Şahin

Selda Aktuna
Melek Şahin

Mehmet Emin Güney
Efe Karasu

Aylin Aras
Ayşe Şahin

Yapımcı: 1441 Productions
Yönetmen: Serkan Birinci
Senaryo: Nazlı Sunlu Kaçan - Hilal Yıldız
 

Mehmet Emin Güney kimdir? (Efe Karasu)


1441 Productions imzasını taşıyan “Çocuk” un minik yıldızı Mehmet Emin Güney yaklaşık 2 ay süren cast çalışmalarında 214 çocuk arasından seçildi.

İlk kez kamera karşısına geçen Mehmet Emin Güney, oyuncu koçu ve pedagog eşliğinde rolüne hazırlanıyor. İlk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen minik oyuncu, başarılı performansı ile şimdiden tam not aldı.

Kısa sürede tüm setin kalbini kazanan minik yıldız, koyu Beşiktaş hayranı. Sette herkesle çok iyi anlaştığını belirten Güney'in süper kahramanı ise Spiderman. Kamera karşısında rahat tavırları ve enerjisi ile herkesi şaşırtacak olan küçük oyuncunun hayali ise öğretmen olmak.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da. 

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)