comScore

Galatasaray Galatasaray

Clarence Seedorf'tan Galatasaray itirafı

11 Ocak 2017, Çarşamba 10:56
Clarence Seedorf'tan Galatasaray itirafı

Hollandalı teknik direktör Clarence Seedorf, Galatasaray'ın teklifini kabul etmediği için pişman olduğunu söyledi.

FutbolArena - Hollanda'nın unutulmaz futbolcuları arasında yer alan ve şimdilerde teknik direktörlük yapan Clarence Seedorf, Galatasaray'ın geçmiş dönemde yaptığı hocalık teklifini kabul etmediği için pişman olduğunu söyledi.

Milliyet'te yer alan habere göre; Galatasaray'dan teklif alan ancak bunu kabul etmeyip Çin'in FC Shenzen takımına giden teknik direktör Clarence Seedorf da hata yaptığını söyledi. Hollandalı teknik adam, "Hata yapmışım. Şu an için tekrar teklif olursa kabul ederim" diye konuşan Seedorf'un, Riekerink konusundaki yorumu ise oldukça çarpıcıydı:
"Galatasaray'ın başındaki teknik direktör de Hollandalı ama tanımıyorum. Çünkü pek kariyeri yoktu."

Geçen yıla göre daha az konuğun yer aldığı geceye 100 seçkin isim davet edilirken, kırmızı halı yerine yeşil halıdan geçildi ve konuklar bu şekilde salona girdi.

Ödül töreninde yer alan diğer tanıdık isim de Geremi idi. Gençlerbirliği'nden Real Madrid'e transfer olarak Türkiye'nin futbol tarihinde yerini alan Kamerunlu eski futbolcu, eşi ile birlikte Türkiye'yi çok özlediğini ifade etti. Süper Lig'i yakından takip ettiğine de vurgu yapan Geremi, terör olaylarına çok üzüldüğünü de dile getirdi.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)