comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Cihat Arslan ateş püskürdü! 'Allah belasını versin'

07 Eylül 2016, Çarşamba 14:01
Cihat Arslan ateş püskürdü! 'Allah belasını versin'

Akhisar Belediyespor'dan ayrılan Cihat Arslan olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Akhisar Belediyespor'dan ayrılan teknik direktör Cihat Arslan, yönetimle fikir ayrılıkları yaşadığı için görevini bıraktığını söyledi. Cihat Arslan, FETÖ iddiaları içinse, "FETÖ'nun de Allah belasını versin" dedi.

"İLK VE SON KEZ KONUŞACAĞIM"
DHA'na konuşan Cihat Arslan'ın açıklamaları şu şekilde:

"Yönetimle fikir ve hedef olarak ters düştüğümüz için ayrılık kararı aldık. Takımına inanmayan bir hoca olarak göreve devam etmem hem kariyerime hem de gönül bağım olan Akhisar Belediyespor'a zarar verecekti. Üzgünüm ama böylesinin her açıdan hayırlı olacağını düşünüyorum. Bu konuda hiç kimseye kırgın değilim.

Bir kere transferde geç kaldık. Geçen sezon Douglao'nun sakatlandığı dönemde yaşadığımız sıkıntıyı düşünerek kalileti bir yabancı stoper alınmasını talep ettim. Başkan transferin bittiğini söyledi. Merter ve İsmail'in takımda kalmasını istedim, olmadı. Geçen sezon kiralık gelen Sami, kamp döneminin sonunda aramıza katıldı. Son gün alınan Özer Hurmacı'nın transferinden haberim olmadı. Bu şartlarda geçen sezonki başarının üzerine çıkmak mümkün olamazdı."

"BENİM VEREMEYECEĞİM HESAP YOK"

"Bu konuda daha önce de konuştum. PKK etnik kimliği, FETÖ ise dini kullanarak Türkiye'yi karanlığa sürüklemek istedi. Ancak bu ülkenin bölünmeyeceğini bütün dünya gördü. Yine tekrarlıyorum; elinde silahla kim bu milletin kanını döküyor ve halkın seçtiği Cumhurbaşkanına ve demokrasiye karşı çıkıyorsa Allah belasını versin. Benim veremeyeceğim hiçbir hesap yok. Ben bulunduğum yere herhangi bir kişi ya da kurumun desteği ile değil, tırnaklarımla geldim. Maddi manevi kimseye borcum yok. Paraya önem veren biri değilim. Hiç bir dönemde benim için para öncelik olmadı. Akhisar'da Süper Lig'in en az kazanan teknik ekibiydik. Ayrılırken alacaklarımızdan vazgeçtik. Çalışmadığımız bir günün parasını almadık. Hayatımda kimseye borcum yok. Gömeç'te beni, ağabeyimi, kardeşlerimi istediğinize sorun, onlar anlatsın kim olduğumuzu."

FutbolArena akşam haberleri turu (26 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.