comScore
1 / 30

Cicişler için flaş gelişme! Yolları ayrılıyor mu?

 

FutbolArena - Yakından tanılan Esra - Ceyda kardeşler için flaş bir iddia ortalıkta dolaşıyor. İkilinin ayrılacağı konuşuluyor.

2 / 30
Magazin programlarında denk gelenler, hafif de gülümseyerek izliyordu yaptıklarını. Fakat son seferinde, inanılmaz bir kavga ve müstehcen ötesi/altı bir videoyla gündeme geldi Esra-Ceyda Ersoy kardeşler. Videoyu çeken, büyük olanı Esra. Kardeşi Ceyda ise artık onunla anılmak istemediğini söylüyor. Üstelik çok konuşulacak yeni detaylar eşliğinde. Ne dersiniz "Cicişler" bölünüyor mu?
3 / 30
Biz tamamen farklı karakterlere sahibiz. Bizimle ilk Fatih Aksoy bir TV projesinde çalışmak istedi. Bu vesileyle halk bizi "Esra-Ceyda kardeşler" olarak tanıdı.
4 / 30
Siz çok iyi anlaşan iki kardeş gibi görünüyordunuz. Biz yanlış mı anlamışız?

Siz bizi en başından beri yanlış anladınız. Biz iki ayrı bireyiz. Esra’nın sansasyonel olaylara karıştığı anlarda yanında hep ben vardım ve onu savunmak durumunda hissediyordum. Bazı olaylardan sonra o kadar çok ağladım ki!
5 / 30
En son bir kavgayla gündeme geldiniz. Ciddi bir yaralanma oldu mu?

Esra’nın başına 7, ayağına 2 dikiş atıldı. Bende daha hafif yaralanmalar oldu.
6 / 30
Ruh haliniz nasıl?

Benim ruh halim berbat, eminim Esra’nın da öyledir. Fransız Lape Hastanesi’nde 10 gün yattık, tedavimiz dışarıdan devam ediyor.
7 / 30
Tartışma nasıl başladı?

Hani siz bizi uzaktan çok iyi anlaşan kız kardeşler olarak görüyorsunuz ya, o öyle değil işte. Büyük fikir çatışmaları yaşıyoruz, çoğu da kavgalarla bitiyor.
8 / 30
İnternete sızan bir video var. Bu videodan sizin nasıl haberiniz oldu?

Bir gün Esra odasında çığlık çığlığa bağırmaya başladı. DM’den ve WhatsApp’tan mesajlar geliyormuş "Videon elden ele dolaşıyor" diye. Benim videodan haberim bile yok o. Sinir krizine girdim. "İnşallah daha fazla yayılmaz" derken internet sitelerinde yayınlanmaya başladı. O an fenalaştım.
9 / 30
Ablanız size ne açıklama yaptı?

Çok alkollü olduğunu, videoyu çektiğini bile zar zor hatırladığını söyledi. Videoyu gönderdiği kişinin yaymış olmasına inanamadığını söyleyerek ağladı. Bir anlık hatası bizi mahvetti. Ben hiçbir şey yapmamışken...
10 / 30
Videoda ismi geçen işadamını tanıyor musunuz?

Bu konuda konuşmak istemiyorum, her şey ortada zaten.
11 / 30
Video ortak yaşadığınız evde çekilmiş. Evde başkaları da var, kim onlar?

Esra’nın erkek arkadaşı vardı. Ben yeni uyanmıştım. Onlar sabaha kadar tartışmış, kavga etmişler. Sevgilisi benim uyandığımı görünce Esra’yı şikayet etti. "Telefonu elinden alamıyorum. Döveceğim en sonunda!" dedi, sinirliydi. Sonunda da zaten Esra’yı dövdü.
12 / 30
Ablanızla hâlâ aynı evde misiniz?

Evet, ailemiz bizi barıştırdı.
13 / 30
İlişkinizin normale dönmesi için sizce ne gerekir?

Esra’nın karakteri benim karakterimden çok farklı. Her yaptığı sanki ben de yapmışım gibi gösteriliyor. Artık çok sıkıldım. "Cicişler" adıyla anılmaktan rahatsız oluyorum. Ben Ceyda Ersoy’um. Ablam da Esra Ersoy. Sizin haberiniz olmayan daha ne skandalları var bilseniz. Ben artık skandallarla, onunla değil, işimle anılmak istiyorum.
14 / 30

Ortak bir projede yer almamız söz konusu olursa, proje hoşuma giderse yine olurum ama benim tercihim ayrı işlerle anılmak. Ağır, sakin bir hanımefendiyim.
15 / 30
Ailem bizi böyle yetiştirmişti ama Esra pek ailemizin bizi yetiştirdiği gibi davranmıyor. Sizin tanıdığınız "Ciciş" karakteri tamamen Esra’nın oluşturduğu bir karakter. Henüz beni tanıyamadı maalesef halk.
16 / 30
Anne-babanız nasıl? Bu süreçte onlar da perişan olmuştur herhalde...

Fena yıprandılar maalesef. Zaten başından beri medyada olmamıza karşılardı. Şimdi "Biz size dememiş miydik, bir gün başınıza çok kötü bir şey gelecek diye" diyorlar.
17 / 30

Fakat bizim babamıza, annemize kimse "Bak kızının videosu yayınlanmış" diyemez. Öyle bir şeye kimse cesaret edemez. Bizim ailemiz Çukurova’nın en önemli ailelerinden biridir. Deşifre olmak istemiyorlar.
18 / 30
Gündemden bir an olsun düşmeyen Esra-Ceyda kardeşler, hiç bilinmeyen özelliklerini ve yaşadıkları aşkları anlattı. Samimi açıklamalarda bulunan nam-ı diğer Cicişler, yeni çıkardıkları şarkının büyük ilgi gördüğünü ve yakın zamanda Fenerbahçe’ye bir marş yapacaklarını belirttiler.
19 / 30
Söz şimdi Esra-Ceyda kardeşlerde: "Hasta Fenerbahçeliyiz. Babam Fenerbahçeli bu yüzden ilgimiz yüksek. Babam, Fenerbahçe maçı kaybedince çıldırırdı. Sesimiz çıkmazdı. Hatta şu anki arabamız ’FB’ plakalı babamın hediyesi. Maçlara çok gittik. Bizce; basketbolcular çok kaliteli. Futbolcular da kaliteli fakat basketbolcular daha klas."
20 / 30
’Bojan’la birlikteydik’

"Fenerbahçeli basketbolcularla evet görüntülendik. Bojan Bogdanovic ve Emir Preldzic ile birlikte eğlendik. Zaten ben (Ceyda) Bojan’la uzun süredir görüşüyordum. Türkçe’yi öğretmek istedim, bilmediği için. Fakat Türkçe’yi öğrenemedi. Tek sorunumuz buydu. Emir’e gelince Esra anlatsın orasını... Ben çok konuşmak istemiyorum ama görüştük, bir şeyler oldu. Uzun bir ilişkim vardı. O da bitti, duvarlarımı yıktım."
21 / 30
’Arda herkese yazıyor’

"Siyahi oyuncular tabii ki güzeldir. Latinler’in de güzeli var ama Türkler’den vazgeçmem. Türkiye’de en beğendiğim futbolcunun ismi bizde saklı kalsın. O kadar çok futbolcu peşimizde ki, görüşmek için İnstagram’dan DM (direkt mesaj) atıyorlar. Telefonumuz birinin eline geçse yer yerinden oynar vallahi. Arda Turan... Ya o zaten herkese yazıyor. Ama basketbolcuları beğeniyoruz. İbrahim Kutluay hayranıyız. Hala da bu hayranlığımız sürüyor."
22 / 30
’Babadan zenginiz’

"Bu gösterişli hayatımızı herkes irdeliyor zaten. Açıklayalım; Biz bir şov kızıyız aslında. DJ performans yaparak, reklamlar ve filmlerde oynayarak kazanıyoruz paramızı. Fakat ailemizden çok şükür durumumuz iyi. İnsanların aklındaki soru işaretlerini inşallah buradan kaldırırız. Sevgililerimiz zaten hediyeler alıyorlar. Spor camiasından da büyük hediyeler alan oldu ama bu isimleri söylemeyiz."

Fanatik
23 / 30
24 / 30
25 / 30
26 / 30
27 / 30
28 / 30
29 / 30
30 / 30