comScore

Cherchesov: "Rusya, Dünya Kupası'na layık olmak için çalışıyor"

14 Haziran 2018, Perşembe 20:24
Cherchesov:

Rusya Teknik Direktörü Stanislav Cherchesov, Suudi Arabistan maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Rusya, Dünya Kupası açılış maçında Suudi Arabistan ile karşı karşıya geldi. Ev sahibi Rusya sahadan 5-0 gibi farklı bir skorla galip ayrıldı ve turnuvaya 3 puanla başladı.

Son dönemde oynadığı futbol ve aldığı başarısız sonuçlar nedeniyle eleştirilen Rusya'da, teknik direktör Cherchesov Suudi Arabistan maçının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 
"KUPAYA LAYIK OLMAK İSTEDİĞİMİZİ GÖSTERDİK"

Rusya Teknik Direktörü Cherchesov, Suudi Arabistan maçının ardından yaptığı açıklamada, "Düzen basın toplantısında henüz hiçbir şeyin başlamadığını ve kimsenin bir şey ispat etmediğini söylemiştim. Bugün de Dünya Kupası'na layık olmak istediğimizi gösterdik. Bizim için çok iyi bir başlangıç oldu. Oyuncularıma minnettarım. Bütün planlarımızı sahada kusursuz bir şekilde uyguladılar." diye konuştu. 

Cherchesov diğer taraftan Dzagoev'in sakatlığıyla ilgili konuda yaptığı açıklamada ise, "Onun adına çok üzüldüm. Ancak B ve C planlarımız var. Kendimizi bu turnuvaya iyi hazırladık." ifadelerini kullandı. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)