comScore

Chelsea Chelsea

Transfer Haberleri: Thibaut Courtois, Real Madrid'e transfer olmak istiyor

02 Mayıs 2018, Çarşamba 19:59
Transfer Haberleri: Thibaut Courtois, Real Madrid'e transfer olmak istiyor

Chelsea'nin Belçikalı kalecisi Thibaut Courtois, Real Madrid'e transfer olmak istiyor. Chelsea'nin kalecisi Thibaut Courtois, sözleşme yenileyecek mi?

FutbolArena Dış Haberler - Chelsea'nin 25 yaşındaki Belçikalı kalecisi Thibaut Courtois, İngiliz ekibinde geçirdiği 4. yılın ardından kariyeriyle ilgili önemli bir karar aldı. Thibaut Courtois, Chelsea'den ayrılacak mı?
 

Courtais, Chelsea'den ayrılacak mı?


Chelsea kalecisi Thibaut Courtois, çıkan iddialara göre, gelecek sezonun sonudna Real Madrid'e transfer olmak istiyor. Calciomercato'nun haberine gröre, Chelsea'nin kalecisi Thibaut Courtois, İngilzi ekibiyle yeni sözleşme imzalamak istemiyor. Belçikalı kaleci 2018-2019 sezonu sonunda Real Madrid'e transfer olmak istiyor.

Çıkan haberlerde 25 yaşındaki başarılı kalecinin, Chelsea'den gelecek sözleşme yenileme tekliflerine kapalı olduğunu ve Real Madrid'den gelecek transfer teklifine hayır demeyeceği ifade edildi.
REAL MADRİD DE İSTEKLİ

Chelsea yönetimi ise dünya kupası sonrası başarılı kaleciyi bu karar sonrası satmayı hedefliyor. Kulübün sahibi Roman Abramovic'in bu konudaki kararının ne olduğu ise şimdilik merak konusu. Daha önce 3 yıl Atletico Madrid kalesini koruyan, Courtais için Real Madrid'in de istekli olduğu haberde yer aldı. 

Premier Lig Haberleri FutbolArena'da 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"