comScore

Chelsea Chelsea

John Terry'den yeni sözleşme için şaşırtan Chelsea şartı

25 Mayıs 2018, Cuma 13:57
John Terry'den yeni sözleşme için şaşırtan Chelsea şartı

İngiltere Championship ekiplerinden Aston Villa'da forma giyen John Terry, yeni sözleşme teklifine verdiği cevapla herkesi şaşırttı.

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Championship ekiplerinden Aston Villa'da forma giyen John Tery, kendisine yapılan 1 yıllık sözleşme uzatma teklifine ilginç bir karşılık verdi. Championship'te Fulham ile play-off maçına çıkacak olan Aston Villa maçı kazanması halinde Premier Lig'e yükselecek. John Terry bu durumda sözleşmesin bir madde koydurmak istedi.
 

Transfer Haberleri: John Terry, Aston Villa'da kalacak mı?


Aston Villa'da top koşturan 37 yaşındaki futbolcu, takımıyla Premier Lig'e yükselme şansı yakaladı. Play-Off finalinde Fulham'ı yenmeleri halinde Premier Lig'e yükselecek olan Aston Villa, deneyimli futbolcuya 1 yıllık daha sözleşme teklif etti. John Terry ise Premier Lig'de Chelsea ile karşılaşma ihtimallerine karşılık yeni sözleşmede Chelsea maçlarında oynamama maddesi eklenmesini talep etti. 

John Terry, Chelsea'den ayrılırken kendi isteğiyle Championship'e gitmiş ve gerekçe olarak Chelsea'ya karşı oynamak istememesini göstermişti.
John Terry, Chelsea'de tam 19 sezon aralıksız olarak forma giymişti.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!