comScore

Chelsea Chelsea

Fenerbahçe'nin gözdesi Giroud imzayı attı

21 Mayıs 2019, Salı 14:41
Fenerbahçe'nin gözdesi Giroud imzayı attı

Fenerbahçe ile adı anılan ve transferdeki durumu merak edilen Olivier Giroud, Chelsea ile olan sözleşmesini uzattı.

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig'de Chelsea ile sözleşmesi sona eren Olivier Giroud'un geleceği merak ediliyordu. Fenerbahçe ile adı anılan Fransız futbolcunun takımdan ayrılması bekleniyordu ancak sürpriz bir kararla kulübüyle sözleşme imzaladığı açıklandı. 
 

Fenerbahçe Transfer: Olivier Giroud, Chelsea'de kaldı mı?


Chelsea ile sözleşmesi sona ereceği için ve fazla süre alamadığı için ayrılacağı yönünde basında iddialar yer alan Olivier Giroud, İngiliz kulübüyle sözleşmesini uzattı. 1 yıllık yeni sözleşmeye imza atan Olivier Giroud, "Yeni bir sözlşeme imzalamaktan çok mutluyum. Gerçekten en az 1 yıl daha Chelsea'de kalmayı istedim. Bu ailenin bir parçası olduğumu hissettim, umarım daha fazla kupa kazanırız." dedi.

GIROUD NE DEMİŞTİ?
Chelsea'den ayrılma konusunda sinyaller veren Fransız futbolcu geçtiğimiz aylarda "Ben ocak ayından bu yana oynamaya çalışıyorum. Sadece Avrupa Ligi maçlarında oynayacağımı biliyorum ve bu konuda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Chelsea'den başka bir takıma gitmek beni rahatsız etmez. Daha fazla oynadığım sürece Fransa'ya da dönebilirim." ifadelerini kullanmıştı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!