comScore

Chelsea Chelsea

Conte ile Mourinho arasında kavga çıktı! Şok sözler...

06 Ocak 2018, Cumartesi 09:29
Conte ile Mourinho arasında kavga çıktı! Şok sözler...

Premier Lig'in gözde teknik direktörleri arasında demeç savaşları yaşanıyor. Bu kez Antonio Conte ile Jose Mourinho çizgiyi aştı.

FutbolArena - Premier Lig'de rekabetin dozu yükseldikçe, teknik adamların ifadeleri de sertleşiyor. Geçtiğimiz günlerde Manchester United menajeri Jose Mourinho ve Wenger arasında yaşanan söz düellosu bu kez Mourinho ve Chelsea menajeri Antonio Conte arasında yaşandı.


Antonio Conte'nin Mourinho hakkında palyaço açıklaması


Jose Mourinho, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir basın toplantısında üstü kapalı ifadeler kullanmıştı. Bir muhabirin, "Saha kenarında eskisi kadar tutkulu değilsiniz, sakinleştiniz, eski heyecanınızı mı yitirdiniz?" sorusuna cevap veren Mourinho, "Bazıları gibi saha kenarında palyaçoluk yapmıyorum diye tutkumu kaybetmiş olmam. Artık daha olgunlaştım" dedi. 

Jose Mourinho'nun bu açıklamalarını üzerine alınan Conte ise kendi basın toplantısında Portekizli hocayı direkt olarak hedef aldı ve "Jose Mourinho'nun geçmişte saha kenarındaki tavırlarını biliyoruz. Palyaço diyerek kendisini tarif etmiş. Geçmişini unutmasın" dedi. 
Bilindiği üzere Jose Mourinho Real Madrid'i çalıştırdığı dönemde, Barcelona maçında Barcelona yardımcı antrenörü Tito Vilanova'nın gözüne parmağını sokmuştu...


Jose Mourinho'nun Conte hakkında şikeci açıklaması


Conte'nin bu açıklamalarına son cevabı veren isimse Jose Mourinho oldu. 

Mourinho geçmişinde utanılacak bir şey olmadığını söylerken, "Conte'nin geçmişte yapılan hatalardan bahsetmesine gerek yok. Ben en azından Conte gibi şike cezası almadım" dedi.
Bilindiği üzere Conte, İtalya'da görev yaptığı dönemde şike nedeniyle ceza almıştı.

Premier Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Premier Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)