comScore

Chelsea Chelsea

Chelsea'de Courtois krizi! Para cezası

07 Ağustos 2018, Salı 18:14
Chelsea'de Courtois krizi! Para cezası

Chelsea'de izinsiz olarak antrenmana gelmeyen ve teknik direktör Sarri ile olan toplantısına da katılmayan kaleci Courtois'e 200 bin pound para cezası verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea'de kaleci Courtois krizi yaşanıyor. Belçikalı kaleci önceki gün teknik direktör Sarri ile olan toplantısına gelmezken, son antrenmana da katılmak istedi. 

Chelsea'den ayrılmaya karar veren ve Real Madrid'e transferi söz konusu olan kaleci Courtois'in disiplinsiz davranışlarının yanı sıra izinsiz olarak antrenmana gelmemesi üzerine İngiliz kulübü yönetimi Belçikalı kaleci 200 bin pound para cezası verdi. 
Belçikalı kalecinin Real Madrid'e transferi uzun süredir konuşulurken, Courtois'in Manchester City maçından sonra Sarri ile olan toplantısına gelmemesinin ardından kulüpte küçük çapta kriz yaşandı.  İngiliz basınındaki (The Sun) haberlere göre, Chelsea'den ayrılmak isteyen Courtois'in teknik direktör Sarri ile olan toplantısına katılmamasının ardından ipleri iyice kopardığı kaydedildi.

Transfer Haberleri FutbolArena'da1

 

FutbolArena akşam haberleri turu (26 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.