comScore

Chelsea Chelsea

Antonio Conte'den Mourinho'ya sert cevap! "Küçük adam."

07 Ocak 2018, Pazar 01:06
Antonio Conte'den Mourinho'ya sert cevap!

Jose Mourinho ve Antonio Conte düellosu devam ediyor. Chelsea menajeri Conte, kendisi hakkında "Ben şikeden ceza almadım." diyen Portekizli teknik adama cevap gecikmedi. 

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere'de Jose Mourinho ile Antonio Conte arasındaki demeç savaşları devam ediyor. Mourinho kendisine daha önce "Palyaço" diyen Conte hakkında "Hatalar yaptım ama kariyerimde hiçbir zaman Conte gibi şikeden ceza almadım." açıklamasında bulunmuştu. Chelsea Teknik Direktörü Antonio Conte'den Portekizli teknik adama sert bir cevap geldi. 


Jose Mourinho ve Conte neler söyledi?


İngiltere'de Jose Mourinho ile Conte arasındaki demeç savaşları sürüyor. Chelsea'nın FA Cup'ta Norwich City ile golsüz berabere kaldığı maçın ardından teknik direktör Antonio Conte'den Mourinho'ya sert bir cevap daha geldi. 

"JOSE MOURINHO KÜÇÜK BİR ADAM"
Antonio Conte yaptığı açıklamada, "Sürekli insanları rahatsız etmeye çalışanlar küçük adamdır. "Mourinho da küçük bir adam. Geçmişte öyle, bugün öyle ve muhtemelen gelecekte de küçük bir adam olarak kalacaktır. Mourinho daha önce Ranieri'ye İngilizce'si kötü diye sataşmıştı. Sonra Ranieri görevden alındığında üzerine Ranieri forması giydi. O sahte birisi. Sürekli birilerini rahatsız etmeye çalışıyor. Bu şekilde davranırsan küçük adam olarak kalırsın. "Mourinho'nun yaşadığı bir nevi yaşlılık demansı. Kendisine bakmalı." diye konuştu. 

JOSE MOURINHO NE SÖYLEMİŞTİ?
Antonio Conte'nin kendisi hakkında Bazıları gibi saha kenarında palyaçoluk yapmıyorum diye tutkumu kaybetmiş olmam. Artık daha olgunlaştım." diyen Mourinho geçmişinde utanılacak bir şey olmadığını söylerken, "Conte'nin geçmişte yapılan hatalardan bahsetmesine gerek yok. Ben en azından Conte gibi şike cezası almadım" şeklinde konuşmuştu. 

Bilindiği üzere Conte, İtalya'da görev yaptığı dönemde şike nedeniyle ceza almıştı.

İngiltere Premier Lig Haberleri FutbolArena'da!

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)