comScore

FutbolArena TV

Cenk Ergün'den Gomis iddialarına sert cevap

30 Mayıs 2017, Salı 00:30

Aytemiz Alanyaspor'u 3-2 yenen Galatasaray'da maç sonunda konuşan Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, 3'üncülük şanslarının devam ettiğini ifade ederek, “Son hafta kazanmamız lazım, rakibimizin kaybetmesini bekleyeceğiz” dedi. 

Bafetimbi Gomis ile çarşamba günü Fransa'da imza atmaya gideceğine yönelik iddialar hakkındaki soruya cevap veren Ergün, iddiaların gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. 
Bu tür söylemlere her konuşmasında cevap verdiğini belirten Cenk Ergün, “Bir takım kendini Galatasaray'dan büyük gören insanlar, bir takım benimle yurt dışında transferde dolaştığı iddia edilenler, işte uçak biletimi hazırlayıp cebime koyanlar Bunlarla uğraşmaktan mesaimizi, enerjimizi başka taraflara harcıyoruz. Size hep söylediğim gibi, bize ana yönetimin vermiş olduğu talimatlar gereği bu işleri yapmaya uğraşıyorum ve benim tarzımda da bunlarla ilgili konuşmamak var. Bu iş olacağı zaman ortaya çıkar. Bu tür spekülasyonlar, bu tür söylemler negatif anlamda etkiliyor. Çünkü bu tür dedikodularda hepimiz yoruluyoruz. Gittiğimiz kulüplerde, şehirlerde, insanlarda bunlardan etkileniyor. Dolayısıyla bizim gerçekliğimiz dışında bir gerçeklik çıkıyor ortaya, bunlardan sıyrılmamız gerekiyor. Bizim bütçemiz belli, ihtiyacımız olan alanlar belli” dedi.

Galatasaray Videoları