comScore

Cemil Barlas kimdir? Cemil Barlas ne dedi? Cemil Barlas nereli, kaç yaşında?

05 Haziran 2018, Salı 00:46
Cemil Barlas kimdir? Cemil Barlas ne dedi? Cemil Barlas nereli, kaç yaşında?

Cemil Barlas twitter'da gündem oldu.Cemil Barlas A Haber'de katıldığı programda yaptığı açıklama sonrasında sosyal medyayı salladı. Bu olayın ardından Cemil Barlas'ın kim olduğu merak edilmeye başlandı. Cemil Barlas kimdir? Cemil Barlas nereli?Cemil Barlas kaç yaşında? Cemil Barlas evli mi? diye merak edenler için Cemil Barlas gelişmeleri haberimizde. 

Cemil Barlas 4 Haziran 2018 Pazartesi gecesine damga vurdu. Cemil Barlas'ın A Haber'de katıldığı programda söylediği sözlerin ardından Cemil Barlas twitter'da kısa süre içinde trend topic oldu. Peki Cemil Barlas ne dedi? Cemil Barlas neden TT oldu? Cemil Barlas'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında ne söylediğini merak edenler için Cemil Barlas hakkında bilmeniz gerekenler ve son dakika Cemil Barlas gelişmelerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Cemil Barlas A Haber'de katıldığı programda CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın diplomasıyla ilgili sözlerine canlı yayında yanıt verince Cemil Barlas bir anda twitter'da gündem oldu. Cemil Barlas twitter'da trend topic olunca birçok insan Cemil Barlas ne dedi? Cemil Barlas ne yaptı? Cemil Barlas'a ne oldu? diye merak etmeye başladı. Cemil Barlas hakkında merak ettikleriniz burada. 

CEMİL BARLAS NE SÖYLEDİ?
Cemil Barlas, A Haber'de katıldığı programda yaptığı açıklamada, "Belli ki FETÖ'cüler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın diplomasının orjinalini ele geçirip yok etmişler." dedi. Bu açıklamanın ardından Cemil Barlas twitter'da kısa süre içinde trend topic oldu ve Cemil Barlas hakkında binlerce paylaşım yapıldı. 
 

Cemil Barlas kimdir?


Gazeteci Cemil Barlas, aslen Gaziantep'lidir. Canan Barlas ve Mehmet Barlas çiftinin oğlu olan Cemil Barlas, HaberX'in sahibidir.  Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen gazeteci, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde öğretim görevlisi olarak ders vermiştir. Gazeteci kökenli bir aileden gelen Cemil Barlas'ın babası Mehmet Barlas, Türkiye'de yayımlanan ulusal gazetelerin birçoğunda çalışmıştır. Bayrağını oğluna devreden Mehmet Barlas, Son Havadis, Cumhuriyet, ResmîGazete, Günaydın, Milliyet, Güneş, Tercüman, Hürriyet, Türkiye, Sabah, Yeni Şafak, Zaman, Star, Akşam ve Posta gazetelerinde köşe yazarlığı yaptı.

CEMİL BARLAS VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.