comScore

Adanaspor Adanaspor

Cem Özdemir: "Bu durumdan çıkacağız" - Adanaspor Haberleri

02 Mart 2017, Perşembe 19:38
Cem Özdemir:

Adanasporlu futbolcu Cem Özdemir önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Adanaspor'un 24 yaşındaki ortasaha oyuncusu Cem Özdemir, kümede kalma savaşıyla ilgili konuştu. 


Adanaspor ligde kalacak mı?


Cem bulunduğu yerde olmayı haketmediklerini söylerken, “Bu benim yedinci sezonum. Burada mutlu zamanlar geçirdim. Şampiyonluğa da oynadım küme düşmemek içinde mücadele ettim. Bugüne kadar hep mutlu ayrıldık. Bu sene de inşallah mutlu ayrılacağımızı düşünüyorum. Hak ettiğimiz yerde değiliz. Daha iyi durumda olmamız gerekiyordu. Şu an bulunduğumuz konum üzücü bir durum. Bulunduğumuz durumdan da en kısa sürede çıkacağımızı ve çıkmak için herkesin güç sarf ettiğini söylemek istiyorum” ifadelerini kullandı.


Cem Özdemir'den Adanaspor taraftarına mesaj


Taraftarların protestolarında haklı olduunu belirten Cem, “Onlar da haklılar. Bir çoğu bizleri desteklemek için işlerinden ailelerinden uzak kalıp deplasmana geliyor. Biz işimiz gereği yapıyoruz onlar sevdası gereği. Onlara da buradan söylemek istediğim bizim yanımızda olmaları. Daha 12 hafta var. En azından matematiksel hesap devam ettiği sürece bu kavgada olmalarını istiyoruz. Onların içerideki maçlarda bize verdiği destek çok önemli. Bunu bize gösterdiler ama onlara layık olamadık. Çıkışa geçmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.


Cem Özdemir'in Konyaspor maçı öncesi yorumu


Hafta sonu oynanacak olan Atiker Konyaspor maçıyla ilgil ide konuşan Cem, "Hayati bir maçımız var önümüzde. Bizim artık mazeret değil çözüm üretmemiz lazım. Zor bir maç olacak ama bu hafta çok iyi hazırlanıyoruz. İşin artık ciddiyetindeyiz. Biz devre arası kampından beri beraberiz konuşuyoruz. Hocalarımız da geldikten sonra bize çok destek çıktılar. Kendi aramızda çoğu şeyi çözdük. Son 2 hafta bize yakışmayan bir oyun sergiledik. Aramızda konuştuğumuzda da bir sorun bulamıyoruz. Herkes birbiri için birçok şey yapıyor. Çok güzel bir ortamımız var” dedi.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)