comScore

Cem Yılmaz'dan Defne Samyeli'ye 10 milyon TL değerinde ev hediye (Defne Samyeli kimdir, kaç yaşında?)

13 Haziran 2018, Çarşamba 11:21
Cem Yılmaz'dan Defne Samyeli'ye 10 milyon TL değerinde ev hediye (Defne Samyeli kimdir, kaç yaşında?)

Cem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli'ye 10 milyon TL değerinde bir ev satın aldı. Bir süredir birlikte olan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çifti aşklarını Bordum'da tatilde sürdürüyor. Cem Yılmaz çiçeği burnundaki sevgilisi Defne Samyeli'ye muhteşem bir ev hediye etti. Defne Samyeli kimdir? Defne Samyeli İnstagram.

FutbolArena - Ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan sevgilisi Defne Samyeli'ye büyük jest. Ünlü komedyen Cem Yılmaz bir süredir birlikte olduğu sunucu Defne Samyeli'ye 10 milyon TL değerinde bir ev satın aldı. Defne Samyeli kimdir? Defne Samyeli kaç yaşında? Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşkı.

Cem Yılmaz, yaklaşık 2 aydır birlikte olduğu ve son olarak Bodrum'da objektiflere yakalandığı sevgilisi Defne Samyeli'ye muhteşem bir ev hediye etti. Cem Yılmaz çiceği burnundaki sevgilisi Defne Samyeli'ye 9 milyon TL değerinde teknesi ile uzun sürecek bir tatile çıkmıştı.
Geçtiğimiz günlerde objektiflere yalanan ikili oldukça samimi görüntüler vermişti. Cem Yılmaz yeni sevgilisi Defne Samyeli'ye İzmir'de değeri 10 milyon TL olan bir ev satın aldı.


Cem Yılmaz'ın sevgilisi Defne Samyeli kimdir?


Defne Samyeli, Türk haber sunucusu, köşe yazarı, program sunucusu, şarkıcı ve oyuncu. Sunduğu haberler ile izleyici kitlesinin beğenisini kazanan Defne Samyeli son olarak 'İstanbullu Kadın' dizisinde zaman zaman konuk oyuncu olarak rol alıyor.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.