comScore

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli Bodrum'da (Defne Samyeli, Cem Yılmaz aşkı)

07 Haziran 2018, Perşembe 11:36
Cem Yılmaz ve Defne Samyeli Bodrum'da (Defne Samyeli, Cem Yılmaz aşkı)

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz, Bordum'a demir attı. Cem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte tatile çıktı. Cem Yılmaz'ın sevgilisi Defne Samyeli kaç yaşında? Defne Samyeli ve Cem Yılmaz aşkında gelişmeler haberimizde.

FutbolArena - Ünlü komedyen Cem Yılmaz bir süredir haber sunucusu ve zaman zaman dizilerde rol alan Defne Samyeli ile birlikteydi. Defne Samyeli ve Cem Yılmaz tatil yapmak için Bodrum'u tercih ettiler. Cem Yılmaz ve Defne samyeli ne zamandır birlikteler? Cem Yılmaz'ın sevgilisi Defne Samyeli kaç yaşında?


Defne Samyeli, Cem Yılmaz aşkı


Cem Yılmaz ve Defne Samyeli bir süre önce 3 aylık bir uzun bir tatil kararı almıştı. İkili uzun sürecek tatillerine Bodrum'dan başladı. Cem Yılmaz geçtiğimiz yıllarda 9 milyon TL'ye aldığı teknesi ile sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte demir attı. İkili 'Yeter Ki Sen Sev Beni' şarkısı ile romantik anlar yaşadı ve özel görüntüler verdi.


Cem Yılmaz'ın sevgilisi Defne Samyeli kimdir?


Defne Samyeli, Türk haber sunucusu, köşe yazarı, program sunucusu, şarkıcı ve oyuncu. Sunduğu haberler ile izleyici kitlesinin beğenisini kazanan Defne Samyeli son olarak 'İstanbullu Kadın' dizisinde zaman zaman konuk oyuncu olarak rol alıyor.


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.