comScore

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşka geldi (Defne Samyeli kimdir? Cem Yılmaz teknesi)

26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:24
Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşka geldi (Defne Samyeli kimdir? Cem Yılmaz teknesi)

Cem Yılmaz, Defne Samyeli aşkı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile 3 ay sürecek uzun bir tatile çıkacak. Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli, Yunan Adaları'na demir atacak.

FutbolArena - Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile haber sunucusu ve zaman zaman dizilerde rol alan Defne Samyeli'den tatil kararı. Cem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte mavi tura çıkıyor. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aldığı karar ile 3 ay boyunca Akdeniz turuna çıkacak. Cem Yılmaz İnstagram adresi, Defne Samyeli ne iş yapıyor? 


Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşkı


Cem Yılmaz iki aydır birlikte olduğu haber sunucusu Defne Samyeli ile mavi tura çıkma kararı aldı. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aldığı karar ile uzun bir tatil yapacak. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aldığı karar ile birlikte üç ay sürecek tatillerinde Bordum, Göcek, Marmaris ve Yunan Adaların'a demir atacak. Bilindiği üzere Cem Yılmaz 9 milyon TL değerinde tekne almış ve gündeme oturmuştu. Cem Yılmaz bu gezisi sırasında zaman zaman arkadaşlarını da teknesine davet edecek.


Defne Samyeli kimdir?


Defne Samyeli, Türk haber sunucusu, köşe yazarı, program sunucusu, şarkıcı ve oyuncu. Sunduğu haberler ile izleyici kitlesinin beğenisini kazanan Defne Samyeli son olarak 'İstanbullu Kadın' dizisinde zaman zaman konuk oyuncu olarak rol alıyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"