comScore

Cem Uzan hakkında yıllar sonra ortaya çıkan gerçek! (Prens Charles ve Cem Uzan

22 Mart 2018, Perşembe 15:47
Cem Uzan hakkında yıllar sonra ortaya çıkan gerçek! (Prens Charles ve Cem Uzan

Cem Uzan ile Prens Charles arasında ne olay yaşandı? Cem Uzan'ın ada basını İngiliz Daily Mail gazetesinde 2000 yılında Prens Charles'a dair çıkan gelişmelerin ayrıntılarına haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Cem Uzan ne yaptı? Cem Uzan hakkında İngiliz basınında Daily Mail gazetesinde son dakika çıkan haberde 2000 yılında Cem Uzan ve Prens Charles hakkındaki gelişme Ada basınıda bir anda gündem oldu. Peki Cem Yılmaz ile Prens Charles arasındaki olay ne? Cem Uzan'ın hayatına ve geçmişine dair yaşanan gelişmelerin ayrıntılarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Cem Uzan son dakika haberleri


Cem Uzan hakkında İngiliz basını Daily Mail gazetesinde ilginç bir haber yayınlandı. Daily Mail gazetesi Cem Uzan'ın Prens Charles ile 2000 yılında fotoğraf çektirmek için kraliyet vakıflarına 200 bin sterlin bağış yaptığını yazdı. Öte yandan Satılık prens' başlığıyla verilen haberde, Uzan'ın yaptığı bağışla, eşinin yemekte Prens Charles'ın yanındaki koltuğa oturmasını güvence altına aldığına dikkat çekildi.

Cem Uzan'ın Prens Charles ile fotoğraf çektirmek için 200 bin sterlin bağış yaptırması dışında önemli bir gelişme daha yaşandı. Haberde Uzan'ın sonraki dönemlerde dolandırıcılık bağlantılı suçlar nedeniyle İngiltere ve ABD'de hapis cezaları aldığının altı çizildi.


Cem Uzan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?


Cem Uzan. ... Aile şirketlerine 2004 yılında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından el konulmasına dek babası Kemal Uzan ve kardeşi Hakan Uzan'la birlikte Türkiye'nin ekonomik olarak en güçlü ailelerinden birinin üyesiydi.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.