comScore

Celta Vigo Celta Vigo

Emre Mor'un sahalara dönüş tarihi açıklandı

07 Kasım 2017, Salı 00:22
Emre Mor'un sahalara dönüş tarihi açıklandı

Celta Vigo, sağ ayak bileğinden sakatlanan Emre Mor'un tedavisinin 10-15 gün süreceğini açıkladı.

FutbolArena - Celta Vigo Kulübünün internet sitesinden yayımladığı doktor raporunda, Emre Mor'un 28 Ekim'de sağ ayak bileğinde meydana gelen sakatlığın 4 Kasım'daki antrenmanda tekrarladığı ve tedavi süresinin 10-15 gün olduğu belirtildi. 
 

Emre Mor'un sakatlığında son durum


La Liga'da Celta Vigo'nun sahasında Athletic Bilbao'yu 3-1 yendiği maçta kadroda olmayan Emre, A Milli Futbol Takımı'nın Romanya ve Arnavutluk özel maçları için belirlenen aday kadrosundan da çıkarılmıştı.

"MAALESEF SAKATLIĞI TEKRARLADI"
Celta Vigo Teknik Direktörü Juan Carlos Unzue, Emre konusunda "Maalesef antrenmandaki bir hareket sırasında sakatlığı tekrarladı. Maç oynayabilecek kadar kendini güvende hissetmiyor. Doktorlarla beraber dinlendirilmesine karar verdik. Emre farklı bir futbolcu ve takımda alternatif yaratıyor. Kısa zamanda dönecektir." değerlendirmesinde bulundu.

İSPANYOL MEDYASINDAN EMRE MOR YORUMU

Öte yandan, İspanyol spor gazetelerinden Marca, La Liga'da geride kalan 11 haftada beklenen performansı sergileyemeyen 25 futbolcu arasında Emre Mor'u da gösterdi. Gazetede, "Yıldız futbolcu olarak, 13 milyon avroya Celta Vigo'nun en pahalı transferlerinden biri olan Emre Mor, şimdiye kadar yedek kalarak henüz kendini gösterme fırsatı bulamadı." ifadesi kullanıldı.

Milli Takımla ilgili tüm gelişmeleri Milli Takım Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!