comScore

Celta Vigo Celta Vigo

Emre Mor'dan Angelica Perla'ya herkesi şoke eden hediye (Angelica Perla Instagram)

19 Şubat 2019, Salı 13:31
Emre Mor'dan Angelica Perla'ya herkesi şoke eden hediye (Angelica Perla Instagram)

Celta Vigo'da kadro dışı bırakılan Emre Mor'un sosyal medyada kendi fotoğrafını beğenen Brezilyalı model Angelica Perla'ya aldığı hediye herkesi şaşırttı.

FutbolArena - İspanya Ligi'nde Celta Vigo forması giyen ve bu sezon 3. kez kadro dışı bırakılan Emre Mor, magazin konularıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Celta Vigo'da uzun süredir forma giyemeyen genç futbolcunun Brezilyalı model Angelica Perla'ya hayran olduğu ve kendisine lüks bir araç hediye ettiği iddia edildi. Angelica Perla kimdir, Angelica Perla Instagram, Angelica Perla kaç yaşında gibi soruların yanıtları haberimizde.

EMRE MOR AŞK GOLÜ YEDİ
Emre Mor'un Instagram üzerinden tanıştığı ve kendisine lüks marka otomobil hediye ettiği güzel Angelica Perla'dan olay hareket. Emre Mor'un 120 bin lira değerinde Mercedes hediye ettiği Perla, geçtiğimiz aylarda Londra'da tanıştığı sosyetik Cem Garih'i takipe alıp fotoğraflarına kalplerle yorum yaptı.

İŞTE O OLAY FOTOĞRAF


 

Emre Mor, Angelica Perla ile sevgili mi? Emre Mor, Angelica Perla'ya ne hediye aldı?


Takvim gazetesi'nde yer alan habere göre, Brezilyalı model Angelica Perla'yı sosyal medyadan yakından takip eden Emre Mor, güzel modelin kendi fotoğrafını beğenmesi sonrası lüks bir araç hediye etti. Angelica Perla'ya Mercedes marka bir araç hediye eden Emre Mor'un, Brezilyalı modele hayran olduğu iddia edildi. 

ANGELICA PERLA KİMDİR?

 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)