comScore

Celta Vigo Celta Vigo

Emre Mor krize sebep oldu! "Doğru olsa benim için ölmüştü"

06 Ocak 2019, Pazar 22:51
Emre Mor krize sebep oldu!

Emre Mor'un yılbaşında Dubai'ye tatile gittiği yönündeki söylentiler Celta Vigo'da küçük çaplı krize sebep oldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Transfer döneminde ismi Fenerbahçe ve Galatasaray'la anılan, sonrasında Fatih Terim'in yalanladığı Emre Mor, Celta Vigo'da yeni bir krize sebep oldu. Geçtiğimiz günlerde Emre Mor'un hasta olmasına rağmen yılbaşında Dubai'ye tatile gittiği iddialarının ardından teknik direktör Miguel Cardoso açıklamalarda bulundu. 


Transfer Haberleri: Emre Mor transfer Celta Vigo


Emre Mor'un yılbaşından bu yana hasta olduğu ve doktor tavsiyesi üzerine evde dinlendiğini söyleyen Miguel Cardoso, "Aksi mümkün değil. Yani iddialar. Emre Mor gerçekte söylendiği gibi yılbaşında Dubai'ye tatile gitmiş olsaydı benim için ölmüş olacaktı. Bir daha asla ona şans vermezdim. Ancak hastalığı nedeniyle evde dinlenmek zorundaydı. Doktoruyla da konuştumk ve o da kontrole gittiğinde bana evde Emre Mor'un evde olduğunu söyledi." ifadelerini kullandı. 
 

Emre Mor Celta Vigo performansı


21 yaşındaki Norveç doğumlu Emre Mor, 2017 yılında transfer olduğu Celta Vigo'da umduğunu bulamadı. Nordsjaelland'den Borussia Dortmund'a 10 milyon Euro karşılığında transfer olduktan sonra 13 milyon Euro bedelle Celta Vigo'ya gönderilen Emre Mor, bu süreçteki tüm beklentilere rağmen futbol kariyerinde çöküş yaşadı. Bu sezon Celta Vigo ile yalnızca 9 maçta şans bulan genç oyuncu, 376 dakikada skora katkı gösteremedi.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.